Virtuální prohlídka školy – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1emam s.r.o.

Nabídka tvorby virtuálních prohlídek a reklamně-navigačních systémů především pro obchodní domy. Specializujeme se zvláště pak na oblast dotykových digitálních systémů a digitálních dotykových navigací, multifunkčních digitálních kiosků, zpětných projekcí a v neposlední řadě virtuálních prohlídek.

2Ligr Pavel - FotoLigr

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Svobodova 1305, Otrokovice Bezdlužná

Profesionální fotograf se zaměřením na svatební, reportážní a panoramatické fotografie. Upravuji a retušuji pomocí programu Adobe Photoshop. Vkládám fotografie na DVD a vytvářím fotoknihy a koláže.

3Městské divadlo v Prostějově, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(322)
Vojáčkovo nám. 218, Prostějov Bezdlužná

Městské divadlo v Prostějově nabízí divadelní představení jak pro veřejnost, tak pro mateřské, základní a střední školy. Vstupenky na představení můžete zakoupit v divadelní pokladně, rezervovat telefonicky, nebo emailem, nebo přes systém Ticketportal. Můžeme Vám nabídnout předplatné. Dále…

4Klubové zařízení Plumlov, příspěvková organizace - Zámek Plumlov

4.4
★★★★★
★★★★★
(1657)
Zámek 99, Plumlov Bezdlužná

Zámek se nachází v rekreační oblasti Plumlovská přehrada. Jedno z nejkrásnějších sídel Lichtenštejnů a vlastně i zemí Koruny české mělo před staletími vzniknout jen několik kilometrů západně od Prostějova, kde ve středověku stál zeměpanský hrad.

5Studený Roman - STUART výtvarné studio

Výtvarné studio nabízí komplexní služby v oblasti reklamy. Nabízí animace, webové prezentace, grafický design, návrh logotypu, firemní tiskoviny, propagační materiály aj.

6Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámek 1/4, Mikulov Bezdlužná

Zabýváme se provozem regionálního muzea a propagace místních kulturních památek, expozic a zajímavostí. U nás najdete podrobné informace k Zámku Mikulov, Archeoparku v Pavlově, mikulovské Synagoze a oblasti Dolních Věstonic. Pro zájemce zařizujeme i pronájmy reprezentativních zámeckých…

7Letecké fotografie - Airshots.cz

Pellicova 634, Brno Bezdlužná

Pořizujeme letecké fotografie i snímky z dálkově řízeného modelu. Metoda vhodná pro použití v zástavbě, stavební dokumentaci, reklamu, vizualizace, realitní kanceláře, komerční objekty aj. Vytváříme vizualizace, virtuální prohlídky a webové stránky.

8Panoramas, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Šelešovice 110, Šelešovice Bezdlužná

Tvorba moderních webových stránek, od malých osobních stránek až po rozsáhlé informační portály, virtuálních prezentací a interaktivních map. Dále zajistíme letecké virtuální prohlídky a profesionální fotografické služby se zaměřením na interiéry, architekturu, portréty a produkty.

9Pavel Mikoška

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mistřice 428, Mistřice Bezdlužná

Virtuální prohlídky, fotografické práce. Fotím reportáže, faunu, flóru, interiéry a další. Zhotovuji fotokoláže.

10Tomáš Ševčík

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Masarykovo nám. 1201, Vizovice Bezdlužná

Tvorba webových stránek, virtuálních prohlídek. Nabídka fotografických a reklamních služeb. Návrh a tisk vizitek. Tvořím grafické návrhy pro plakáty, brožury, letáky a další propagační materiály. Tvorbu zajišťuji kompletně včetně tisku.


Firmy v dalších lokalitách


Virtuální prohlídka školy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Virtuální prohlídka školy najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.