Virtuální prohlídka školy – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho škol, které nabízejí vzdělání na vysoké úrovni. Aby se studenti mohli rozhodnout, která škola je pro ně ta nejlepší, je důležité, aby měli možnost si prohlédnout prostředí školy předem.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1emam s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Poříčí 2466/30, Blansko Bezdlužná

Nabídka tvorby virtuálních prohlídek a reklamně-navigačních systémů především pro obchodní domy. Specializujeme se zvláště pak na oblast dotykových digitálních systémů a digitálních dotykových navigací, multifunkčních digitálních kiosků, zpětných projekcí a v neposlední řadě virtuálních prohlídek.

2Ligr Pavel - FotoLigr

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Svobodova 1305, Otrokovice Bezdlužná

Profesionální fotograf se zaměřením na svatební, reportážní a panoramatické fotografie. Upravuji a retušuji pomocí programu Adobe Photoshop. Vkládám fotografie na DVD a vytvářím fotoknihy a koláže.

3Městské divadlo v Prostějově, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vojáčkovo nám. 218, Prostějov Bezdlužná

Městské divadlo v Prostějově nabízí divadelní představení jak pro veřejnost, tak pro mateřské, základní a střední školy. Vstupenky na představení můžete zakoupit v divadelní pokladně, rezervovat telefonicky, nebo emailem, nebo přes systém Ticketportal. Můžeme Vám nabídnout předplatné. Dále…

4Klubové zařízení Plumlov, příspěvková organizace - Zámek Plumlov

4.4
★★★★★
★★★★★
(2627)
Zámek 99, Plumlov Bezdlužná

Zámek se nachází v rekreační oblasti Plumlovská přehrada. Jedno z nejkrásnějších sídel Lichtenštejnů a vlastně i zemí Koruny české mělo před staletími vzniknout jen několik kilometrů západně od Prostějova, kde ve středověku stál zeměpanský hrad.

5Studený Roman - STUART výtvarné studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínovo nám.…, Přerov Bezdlužná

Výtvarné studio nabízí komplexní služby v oblasti reklamy. Nabízí animace, webové prezentace, grafický design, návrh logotypu, firemní tiskoviny, propagační materiály aj.

6Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(21)
Zámek 1/4, Mikulov Bezdlužná

Zabýváme se provozem regionálního muzea a propagace místních kulturních památek, expozic a zajímavostí. U nás najdete podrobné informace k Zámku Mikulov, Archeoparku v Pavlově, mikulovské Synagoze a oblasti Dolních Věstonic. Pro zájemce zařizujeme i pronájmy reprezentativních zámeckých…

73D virtuální prohlídky - natáčení dronem Olomouc

Focení z dronu a natáčení dronem, 3D vizualizace, fotografování nemovitostí, fotorealistické vizualizace, videoprohlídky nemovitostí a další služby.

8Letecké fotografie - Airshots.cz

Pellicova 634, Brno Bezdlužná

Pořizujeme letecké fotografie i snímky z dálkově řízeného modelu. Metoda vhodná pro použití v zástavbě, stavební dokumentaci, reklamu, vizualizace, realitní kanceláře, komerční objekty aj. Vytváříme vizualizace, virtuální prohlídky a webové stránky.

9Panoramas, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šelešovice 110, Šelešovice Bezdlužná

Tvorba moderních webových stránek, od malých osobních stránek až po rozsáhlé informační portály, virtuálních prezentací a interaktivních map. Dále zajistíme letecké virtuální prohlídky a profesionální fotografické služby se zaměřením na interiéry, architekturu, portréty a produkty.

10Pavel Mikoška

Virtuální prohlídky, fotografické práce. Fotím reportáže, faunu, flóru, interiéry a další. Zhotovuji fotokoláže.


Firmy v dalších lokalitách


Virtuální prohlídka školy v lokalitě Morava – detailní popis

Virtuální prohlídka školy je ideálním řešením pro ty, kteří nemají čas nebo možnost navštívit školu osobně.

Díky virtuální prohlídce si mohou zájemci prohlédnout jednotlivé prostory školy, jako jsou učebny, knihovna, sportovní hala a další. Navíc mohou vidět, jaké jsou možnosti stravování a ubytování, což je pro studenty, kteří nejsou z oblasti Morava, velmi důležité.

Virtuální prohlídka školy je také skvělým způsobem, jak se studenti mohou seznámit s učiteli a dalšími zaměstnanci školy. Díky videím a fotografiím si mohou studenti udělat představu o tom, jaké jsou vztahy mezi studenty a učiteli a jaké jsou možnosti spolupráce s ostatními studenty.

Virtuální prohlídka školy je tedy skvělým nástrojem pro studenty, kteří hledají školu v oblasti Morava. Díky ní si mohou udělat představu o tom, co škola nabízí a zda je pro ně ta nejlepší volbou.