Veterinární ortopedie – Morava

Veterinární ortopedie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí onemocnění a poranění kostí, kloubů a svalů u zvířat. Tento obor se v posledních letech rychle rozvíjí a stává se stále důležitějším pro zajištění zdraví a pohodlí domácích zvířat.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

2Lékárna Pod Jánským vrchem1 pobočka

Míru 397, Javorník
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Lékárna Pod Jánským vrchem Javorník. Provozujeme lékárnu v Javorníku, v okrese Jeseník. Mezi naše služby patří: výdej na léků na recept, prodej léčiv, doplňkového sortimentu, homeopatik, veterinárních přípravků, ortopedických pomůcek a obuvi /Santé, Kovyst/. Dále se zabýváme prodejem doplňků stravy…

3MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

4Pikula Jiří, MVDr. PhD.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

5MVDr.Tomáš Weidenhöfer

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jemelkova 703/42, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme nadstandardně vybavená veterinární klinika a máme tým lékařů erudovaný v oborech a jako je chirurgie a ortopedie a rentgenologie a sonografie a kardiologie a interna a gynekologie a oftalmologie a dermatologie a zubní péče. A klademe důraz na bezpečnost anestezie a anesteziologický monitoring…

6František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

7MVDR.V.KYLLAR - veterinární klinika

Provozujeme veterinární kliniku se specializací na chirurgii a ortopedii, poskytující veškerou péči pro malá zvířata. Zajišťujeme porodnickou, interní, onkologickou i rehabilitační péči a kompletní laboratorní vyšetření, hospitalizace, RTG, ultrazvuk, laser, EKG, čipy i pasy. Prodáváme krmiva.

8MVDr. Zbyněk Fanta

Velkopavlovická…, Brno-Židenice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Zbyněk Fanta - Provozujeme veterinární ordinace a to pro malá zvířata a nabízíme služeby v oblasti chirurgie a interny a gynekologie a ortopedie i také stomatologie.

9Lékárna PILULKA

Sháníte doplňky stravy pro podporu imunity nebo jen nejbližší místo pro vyzvednutí léků na recept? Naše brněnská lékárna vám kromě volně prodejných léčiv a zdravotní kosmetiky nabízí pomoc vysokoškolsky vzdělaných lékárníků. Léky na předpis si u nás můžete vyzvednout i formou elektronického receptu.

10MVDr. Petr Vymazal - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(670)
Tyršova 129/11 , Vyškov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace je zaměřena na malá zvířata. To zahrnuje nejen nejběžnější domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky, ale samozřejmě i další drobné zvířectvo. Postytujeme široké služby v rámci diagnostiky, prevence a léčby onemocnění vašich zvířecích přátel. Snažíme se, aby se u nás cítili…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární ortopedie v lokalitě Morava – detailní popis

Veterinární ortopedie se zaměřuje na léčbu různých typů poranění a onemocnění, jako jsou zlomeniny, výrony, artritida, dysplazie kyčelního kloubu, osteochondróza a mnoho dalších. Léčba může zahrnovat chirurgické zákroky, jako je například implantace umělých kloubů, fixace zlomenin nebo artroskopie, ale také konzervativní metody, jako jsou fyzioterapie, léky a speciální diety.

v oblasti Morava se nachází několik veterinárních klinik, které se specializují na ortopedii. Tyto kliniky poskytují komplexní diagnostiku a léčbu ortopedických problémů u domácích zvířat, včetně psů, koček, koní a dalších zvířat. Kromě toho nabízejí také poradenství a prevenci, aby se minimalizovalo riziko vzniku ortopedických problémů.

Mezi nejčastější ortopedické problémy u zvířat patří:

- Dysplazie kyčelního kloubu
- Zlomeniny kostí
- Artritida
- Výrony kloubů
- Osteochondróza
- Luxace kloubů

Veterinární ortopedie je velmi důležitý obor, který pomáhá zlepšovat kvalitu života domácích zvířat. Díky moderním diagnostickým a léčebným metodám jsou veterinární kliniky schopny poskytnout kvalitní péči a pomoci zvířatům se vrátit zpět do plného zdraví a pohyblivosti.