Veterinární oftalmologie – Morava

Veterinární oftalmologie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí očních onemocnění u zvířat. Veterinární oftalmologové jsou odborníci na oční struktury a funkce zvířat a mají k dispozici moderní diagnostické a léčebné metody.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MVDr.Tomáš Weidenhöfer

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jemelkova 703/42, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme nadstandardně vybavená veterinární klinika a máme tým lékařů erudovaný v oborech a jako je chirurgie a ortopedie a rentgenologie a sonografie a kardiologie a interna a gynekologie a oftalmologie a dermatologie a zubní péče. A klademe důraz na bezpečnost anestezie a anesteziologický monitoring…

2VM - vet s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(100)
Jungmannova 2938/1, Břeclav Bezdlužná

Máme provoz veterinární ordinace a to s individuálním přístupem ke každému pacientovi a také jeho majiteli.

3Jahoda Jiří, MVDr. - Medipet - veterinární klinika

4.4
★★★★★
★★★★★
(78)
Broučkova 5395, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše specializovaná veterinární klinika poskytuje komplexní veterinární, preventivní, léčebnou a poradenskou činnost a to pro malá zvířata, specializace v oborech veterinární chirurgie, ortopedie, rehabilitace, oftalmologie, kardiologie a stomatologie. Otevřeno nonstop.

4Marek Palička MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Palackého 1479/24, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prevence, očkování, ale také operační zákroky a ambulanci. Zajišťujeme kompletní veterinární péči v oborech interní medicína, chirurgie, stomatologie, dermatologie, ofalmologie, gynekologie, porodnictví a ortopedie.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární oftalmologie v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejčastější oční problémy u zvířat patří záněty spojivek, katarakty, glaukom, keratitida, retinální choroby a další. Tyto problémy mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou infekce, genetické predispozice, trauma nebo stárnutí.

Veterinární oftalmologové provádějí komplexní oční vyšetření, která zahrnují měření tlaku oka, vyšetření očního pozadí, testování zrakových funkcí a další. Na základě výsledků těchto testů mohou veterinární oftalmologové stanovit diagnózu a navrhnout vhodnou léčbu.

Léčba očních onemocnění u zvířat může zahrnovat použití očních kapek, mastí, chirurgické zákroky nebo jiné terapeutické metody. Veterinární oftalmologové také poskytují poradenství ohledně prevence očních onemocnění a pravidelných očních vyšetření.

v oblasti Morava mohou majitelé zvířat využít služeb veterinární oftalmologie v místních veterinárních klinikách. Tyto kliniky poskytují komplexní oční vyšetření a léčbu očních onemocnění u zvířat. Majitelé zvířat by měli pravidelně navštěvovat veterinární kliniku a nechat svá zvířata pravidelně kontrolovat, aby se předešlo vzniku vážných očních problémů.

Důležité informace o veterinární oftalmologii:

1. Veterinární oftalmologie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá očními onemocněními u zvířat.

2. Veterinární oftalmologové provádějí komplexní oční vyšetření, která zahrnují měření tlaku oka, vyšetření očního pozadí, testování zrakových funkcí a další.

3. Léčba očních onemocnění u zvířat může zahrnovat použití očních kapek, mastí, chirurgické zákroky nebo jiné terapeutické metody.

4. Majitelé zvířat by měli pravidelně navštěvovat veterinární kliniku a nechat svá zvířata pravidelně kontrolovat, aby se předešlo vzniku vážných očních problémů.

5. v oblasti Morava mohou majitelé zvířat využít služeb veterinární oftalmologie v místních veterinárních klinikách.