Velkoobchod s obalovým materiálem – Morava

1–10 firem z 151 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(34)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, obálky, kalkulačky, tonery, cartridge, flipcharty, kancelářský nábytek a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogistické…

2FoodPack s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Bratislavská 23/25, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme potravinářské obaly, jednorázové nádobí, nákupní tašky a pytle s potiskem. Firma FoodPack s.r.o. působí na našem trhu od roku 2003 jako samostatná sesterská společnost firmy WRAP, s.r.o., která je pokračovatelem brněnské velkoobchodní firmy Obalové materiály Těšinský založené v roce 1997.

3ELPACK,s.r.o.

Velkoobchod obalových materiálů pro farmacii.

4BALMAT s.r.o.2 pobočky

Společnost BALMAT vznikla v roce 1992. Zabývá se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Balící materiály jsou tuzemské i zahraniční výroby. Ze zahraničních dodavatelů se jedná především o Německo, Polsko, Itálii a Slovensko.

6V & CH OBAL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Lomnička 119, Lomnička Bezdlužná

Děláme výrobu a prodej plastových obalů HDPE a LDPE a dále rolované sáčky a BOX sáčky a přířezy. Dále vyrobíme na zakázku pytle do košů a sáčky a pytle, ZIP sáčky, tašky. Dále vyrábíme přířezy a fólie a hadice i fixační průtažné fólie a PE-materiály a to pro melkoobchod a maloobchod.

7SMERO, spol. s r.o. (centrála Brno)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Rajhrad - Stará…, Brno

Prodáváme papírnické a drogistické zboží, obalové materiály a nábytek.

8JS - abacus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkova 613/32, Hustopeče Bezdlužná

Na stavební trhu působíme od roku 1992. Od samého počátku se zabýváme občanskou a bytovou výstavbou, ale také výstavbou pro výrobní a nevýrobní účely, školství, obchodní a ubytovací zařízení a služby.Filosofií společnosti je sledovat a uplatňovat při realizaci stavebních děl nové trendy a čelit tak…

9WrapCo s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilovo náměstí 4…, Rousínov Bezdlužná

Firma WrapCo s.r.o. vznikla v roce 2005. Zabýváme se velkoobchodním prodejem dárkového obalového materiálu a poskytujeme doprovodné služby s tímto spojené.

10KONVALINKA s.r.o. - Stavebniny Konvalinka2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(31)
Holzova 656/4, Brno - Líšeň
Otevřeno od 7:00

Jsme soukromá obchodní firma. Na českém stavebním trhu působíme již od roku 2004 Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem veškerého stavebního materiálu , potřebného ke stavbě bytových a rodinných domů. Na 4 prodejnách ( Brno-Lesná, Brno-Líšeň, Břeclav-Charvátská Nová Ves, Frenštát pod…


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod s obalovým materiálem v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Velkoobchod s obalovým materiálem najdete 151 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 136 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 45 firem v regionu Morava.