Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin – Morava

1–10 firem z 213 nalezených Filtry

1VONEKL s.r.o. Velkoobchod s květinami a doplňky1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Kšírova 669/261, Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše společnost nabízí velkoobchodní dovoz květin a doplňkového sortimentu ke květinám a prodej a distribuci tohoto zboží do květinářství. Pravidelně dovážíme řezané a hrnkové květiny z největší květinové z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí a ostatních zemí včetně České republiky. Provozujeme…

2PH Flowers s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 116, Želešice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme květiny z Holandska. Nabízíme aranžérské práce a prodej dekorací. Naše firma spolupracuje s nejlepšími květináři a proto si dovolíme říct, že jsme v oboru květinářství a aražnování velmi dobrá volba.

3STORGE s.r.o.1 pobočka

3.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Pěstitelská 162/11, Brno-Dolní Heršpice Bezdlužná

Provoz velkoobchodu květin s výběrem hrnkových a řezaných květin.

4TANO MAX s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s prodejem květin. V našich květinářstvích prodáváme kromě květin také dárkové předměty, vonné svíčky, keramiku, dekorační předměty a další.

5Koželuha Ladislav1 pobočka

U Dráhy 169, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej řezaných i hrnkových květin a doplňků.

6FLORCENTER, s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(185)
Šlechtitelů 802, Olomouc - Holice
Otevřeno do 18:00

Jsme jednou z největších zahradnických firem na Moravě. V našem zahradnictví nabízíme široký sortiment rostlin pro veřejnost. Zajišťujeme také velkoobchodní rozvoz květin, floristických potřeb, substrátů a hnojiv nebo zahradní keramiky.

7AGRO Brno - Tuřany, a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Dvorecká 521/27, Brno-Tuřany

AGRO Brno–Tuřany, a.s., je v mnoha ohledech výjimečnou společností. Nejen tím, že navazujeme na dlouholetou a úspěšnou tradici našich předchůdců v oblasti zemědělské výroby, pěstování květin a okrasného školkařství.

8Rohovský Milan - květiny3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Hlavní 48, Chlebičov Bezdlužná

KVĚTINY ROHOVSKÝ. Prodáváme řezané a hrnkové květiny, doplňky a floristické potřeby. Naši prodejnu najdete ve městě Opava, nabízíme velkoobchod i maloobchod, jako další službu nabízíme rozvoz květin v oblasti Moravskoslezský kraj.

9AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o.1 pobočka

Zemědělská 2520/16, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá šlechtěním rostlin, množením a prodejem osiv a chemických prostředků pro ochranu rostlin, substrátů a krmiv. Nabízíme i služby z oblasti biochemie a chemických rozborů. Prodáváme prostředky na ochranu rostlin, krmiva, dále také skleníkové výpěstky, sadby, substráty a květiny.

10Květinářství Petra Kaniová

1. československého…, Ostrava-Poruba
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Květinářství Petra Kaniová, se sídlem 1. československého armádního sboru 6173/1a, 708 00, Ostrava-Poruba, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin najdete 213 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 192 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 64 firem v regionu Morava.