Velikonoční věnce – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Miloslava Zatloukalová - KRASLICE-OZDOBY

Výroba ručně tkaných koberečků a pletených výrobků ze slámy. Prodej vánočních a velikonočních ozdob, kraslic a prostírání. Nabídka věnců, panenek, prostírání, ošatek, košíků a betlémů. Internetový prodej ručně tkaných koberečků.

2Nekolný Václav -ZAHRADNICTVÍ U MAŠKŮ

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Božetěchova 1858/10 , Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem zahradnictví naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i…

3Hrubošová Jarmila, Ing. - květinářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Františkánská 170, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej čerstvých řezaných květin. Dále v nabídce naleznete vazbu kytic pro všechny příležitosti, uvázání svatebních kytic dle přání a typu nevěsty a ženicha. Nabízíme také doplňkový sortiment (květináče, obaly, vázy, dárkové předměty, obrazy). Zajišťujeme i doručování květin.

4Venkovský styl

Internetový obchod nabízí umělecké předměty a bytový textil. Naše produkce je založeno na vysoké kvalitně, šijeme z drahých zahraničních látek, priorita je pro nás kvalita a originalita ručně šitého zboží.

5Jitka Veselská

Náves Svobody 39/39, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a aranžování květin. Připravuji svatební kytice, smuteční kytice a věnce, květinové vazby na promoce, velikonoční aranžmá, vánoční aranžmá a další. Doplňkový prodej svíček a dekoračních předmětů.

6Kochová Michaela

Fryštátská 56/83 , Karviná, Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme rozvoz květin. Prodáváme dárkové zboží, velikonoční ozdoby, hrníčky, svíčky, adventní věnce, smuteční kytice, pokojové rostliny, drobnou keramiku a sušené květiny.


Firmy v dalších lokalitách


Velikonoční věnce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Velikonoční věnce najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.