Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené – Morava

Úprava vozidel pro invalidy a tělesně postižené je oblastí, která se v posledních letech stává stále důležitější. V oblasti Morava se nachází několik specializovaných firem, které se věnují úpravám vozidel pro tuto specifickou skupinu lidí.

1–10 firem z 399 nalezených Filtry

1NAVARA Novosedly a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Novosedly 54, Novosedly Bezdlužná

Vyrábíme nosiče kontejnerů i kontejnery a provádíme úpravy nákladních motorových vozidel včetně kontejnerových nástaveb. Prodáváme a montujeme hydraulické jeřáby.

2Vávra Štěpán

Autoservis, pneuservis, odtahové a asistenční služby. Opravujeme motory, provádíme STK, montujeme tažná zařízení, provádíme servis dodávkových vozidel.

3Hebelka s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Stráň 786/12, Brno-Štýřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis automobilů SUZUKI. Nové i použité náhradní díly: startéry, alternátory, převodovky, rozvodovky, poloosy, spojky, motory, hlavy motorů, karosářské díly, světla a jiné... Zásilkový prodej. Prodej off road pneu + disků, úpravy terénních vozidel, montáže navijáků, atd… Provozujeme…

4BIBUS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Vídeňská 204/125, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Pohony, lineární technika, průmyslové pružiny a tlumiče, spínače a sensory, komponenty pro obráběcí stroje, pneumatika, filtrační a navíjecí technika, manipulace, životní prostředí – environment, čerpadla, komponenty pro vozidla, hydraulika.

5Bílek Jiří - servis motocyklů

Zabývám se servisem motocyklů, leteckých motorů, sněžných, vodních a silničních skútrů a malé zemědělské techniky. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

6FOSAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Tovární 3/1, Ivančice-Alexovice Bezdlužná

Výroba a přestavby vozidel : sanitní a jiné účelové autonástavby například pohřební, hasičská a požární vozidla, nástavby na pojízdné dílny, skříňové přepravníky, pojízdné laboratoře, karavany, valníky, mikrobusy. Všechny auto nástavby splňují přísné normy.

7Truksa Michal1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(84)
U Řempa 331, Kobylnice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme servis a děláme úpravy automobilů se specializací na vozy Volvo.

8Tomáš Esterka - ESO Tuning1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Sobůlky 314, Sobůlky Bezdlužná

Zkušenosti v oblasti tuningových úprav vozidel - především navýšení výkonu motoru, optimalizaci softwaru a také neopomenutelným stálým vývojem řídících jednotek a vstřikovacích systému a jejich součástí. a to softwarovou úpravou, která spočívá v přeprogramování řídící jednotky přímo na daný typ…

9CanoCar, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(181)
Olomoucká 176, Brno Bezdlužná

Prodáváme osobní, SUV, 4x4, terénní a nákladní auta Suzuki - nové, předváděcí, referenční, ojetá - SX4, SWIFT, VITARA. Autosalon, autobazar, autoservis. Přestavby na LPG, autoškola pro tělesně postižené. Zajišťujeme kompletní servis Suzuki, náhradní díly Suzuki, pneuservis, čištění vozů, pojištění.

10AUTODOPRAVA Richard Kubica, s.r.o.

Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V oblasti autodopravy poskytujeme kompletní služby nákladní autodopravy, zemní práce, přepravy zboží, stavebního materiálu a pronájem kontejnerů. Naši činnost zajišťujeme po celé České republice. Od počátku existence se zabývá autodopravou a zásobováním firem. Postupem času vznikla moderní…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují například instalaci speciálních sedaček, úpravu řídících prvků, instalaci hydraulických zdviháků a dalších zařízení, která umožňují tělesně postiženým lidem pohodlně a bezpečně cestovat.

Díky těmto úpravám se mohou lidé s různými druhy postižení plně zapojit do společnosti a získat větší nezávislost. V oblasti Morava je k dispozici mnoho odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s úpravami vozidel pro invalidy a tělesně postižené.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro úpravu vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem. S jejich pomocí získáte vozidlo, které bude plně přizpůsobeno vašim potřebám a umožní vám cestovat bez omezení.