Úprava tachometru – Morava

Úprava tachometru je často potřebná v oblasti Morava, když se chce zlepšit výkon vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. Tento proces spočívá v úpravě elektronického systému, který zaznamenává počet ujetých kilometrů.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Machala Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Křížkovského 416/22, Brno-Pisárky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme moto doplňky a příslušenství.

2SATKE, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Křižíkova, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá dovozem ojetých osobních automobilů ze zahraničí, popř. nákupem vozidel od zákazníků v ČR. Naší specializací jsou automobily značky OPEL ve všech modelových řadách. Zárukou kvality je již 20 let působnosti na trhu s ojetými automobily. Samozřejmostí u nás je poskytnutí následujících…

3LSC MOTORSPORT, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(38)
Antonína Dvořáka…, Hulín
Otevřeno od 8:30

Zabýváme se výrobou motorových a vozových kabeláží. Vývoj měřících a testovacích přístrojů. Úprava a příprava závodních motorů. Prodej náhradních dílů.

4Červenka plus s.r.o.

Prodáváme náhradní díly na nákladní vozy. Dále si naše firma zabývá výměnou autoagregátů se zaměřeni nejen na tradiční značky jako LIAZ, TATRA, AVIA, KAROSA, ZETOR ale i na další zahraniční výrobce.

5CHIPCAR, s.r.o. (pobočka Brno, Staré Brno)1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Úvoz 508/5, Brno, Staré Brno Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na autoelektroniku. Nabízíme chiptuning motorů, digitální tachometry. Provádíme odkódování rádií a diagnostiku vozidel. Dále zajišťujeme programování řídících jednotek nebo opravy imobilizérů.

6Havlásek Ondřej1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(108)
Švermova 2044/76, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro motocykly. Nabídka řetězových sad, držáků SPZ, pneumatik, brzdových kotoučů, destiček a dalšího sortimentu.

7Baron Karel - opravy motorových vozidel1 pobočka

Třinec 156, Třinec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na měření emisí, AMS tachografy, opravy a kalibrace tachografů, prodej pohonných hmot, olejů a maziv, klimatizace vozidel, opravy nezávislého topení Eberspächer.

8Jaroslav Laga

Naší profesí je provoz autoservisu. Nabídka oprav automobilů, diagnostiky a přípravy vozidel na STK. Nabídka ověřování tachografů.

9Ing. Tomáš Radek

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1662, Holešov Bezdlužná

Opravy autorádií, tachometrů a řídících jednotek, odkódování rádií a odstranění problémů s teplým startem a další.

10Kocourek Radim, Ing.

V Dolině 214, Zlín Bezdlužná

Nabídka renovace sedel motoveteránů a výroby dobových brašen různých odstínů. Vyrábíme také z kůže madla zapouzdření bowdenů, brzd, náhonů na tachometr, popruhy autoveteránů, kožené rožky na kapoty či kastlíky.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava tachometru v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava existuje několik specialistů, kteří se na úpravu tachometru specializují a nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

Při úpravě tachometru je důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky. Proto je důležité vyhledat odborníka, který má zkušenosti s úpravou tachometru a dodržuje všechny zákonné předpisy.

Specialisté v oblasti Morava nabízejí úpravu tachometru pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů. Nabízejí také různé úrovně služeb, od základní úpravy po úpravu s využitím nejmodernějších technologií.

Úprava tachometru může být užitečná pro majitele vozidel, kteří chtějí zlepšit výkon svého vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. V oblasti Morava je možné najít odborníky, kteří nabízejí kvalitní a spolehlivé služby v této oblasti. Je však důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky.