Úprava, francouzské lakování nehtů – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho salonů, které nabízejí úpravu a francouzské lakování nehtů. Tento druh služby je velmi oblíbený mezi ženami, které chtějí mít krásné a upravené nehty.

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1Mráčková Iva

2.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Palackého třída…, Brno
Dnes už má zavřeno

Salon MIA Vám pomůže najít Váš jedinečný styl! K dispozici máte dámský i pánský vlasový salon - rychlý střih i kompletní barvení. Vlasy „jen“ nestříháme – my je rozmazlujeme. A poradíme v salonu i s péčí na doma. Naši kadeřníci a vizážistky jsou prostě kadeti. Potvrzeno na pražské soutěži Creative…

2Studio MADDY

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Zborovská 904/9, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby kosmetického a kadeřnického salonu. Provádíme ošetření pleti, barvení obočí, prodlužování řas, depilace, chemický peeling, denní, večerní a svatební líčení. Prodáváme kosmetiku Alissa Beauté. Poskytujeme mokrou pedikúru, lakování, masáže, modeláž nehtů a Shellac.

3BARKLINE DE TOLYA, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme klasické, aromaterapeutické a relaxační masáže. Dále poskytujeme modeláž nehtů, manikůru a pedikůru.

4Metelková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Královopolská 138/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízíme pedikúru, manikúru a nehtovou modeláž, kosmetiku, prodlužování řas i kadeřnické služby.

5Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

6Renata Hyánková

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
6. května 128, Holešov Bezdlužná

Nehtové studio, manikúra, nehtové modeláže, p-shine a parafínové zábaly rukou. Poskytujeme základní mokrou či suchou manikúru, zábaly s použitím termorukavic a masáže. Prodej přírodní kosmetiky a preparátů.

7Césarová Anna - Studio Anička

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

8Řiháková Šárka

Kučerovo nám. 488, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádím pedikúru, lakování, P-shine či reflexní masáže a masáže lávovými kameny i baňkování. Nabízím ošetření kuřích ok, snižování nehtové ploténky a gelovou úpravu nehtů.

9Popelková Bronislava - Studio Popelka

Provádím manikúru, pedikúru a nehtové modeláže.

10Kosmetický salon Dajána

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Dolní česká 311/4, Znojmo
Otevřeno od 8:00

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava, francouzské lakování nehtů v lokalitě Morava – detailní popis

Francouzské lakování je elegantní a vkusné, a proto se hodí jak do každodenního života, tak i na speciální příležitosti.

Salony v oblasti Morava nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují nejen úpravu a francouzské lakování nehtů, ale také manikúru, pedikúru a další kosmetické služby. Všechny tyto služby jsou poskytovány profesionálně a s velkou péčí o zákazníka.

Kromě klasického francouzského lakování nabízejí salony v oblasti Morava také různé varianty, jako je například francouzské lakování s ozdobami nebo s různými vzory. Tyto varianty jsou velmi oblíbené mezi mladší generací, která se ráda odlišuje a vyzkouší něco nového.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti Morava, určitě se vyplatí navštívit některý z místních salonů. Zde vám poskytnou nejen krásné a upravené nehty, ale také příjemnou atmosféru a profesionální přístup.