Uložení do hrobu – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Městský úřad Vítkov5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Jana Zajíce…, Vítkov
Otevřeno do 17:00

Městský úřad Vítkov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

2Obecní úřad Milotice nad Opavou

Milotice nad Opavou…, Bruntál
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obecní úřad Milotice nad Opavou podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

3Obecní úřad Chuchelná

K. M. Lichnovského…, Chuchelná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obecní úřad Chuchelná podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

4Obecní úřad Jezdkovice

Jezdkovice 32, Litultovice
Otevřeno od 13:00

Obecní úřad Jezdkovice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5Správa hřbitovů města Brna

4.3
★★★★★
★★★★★
(84)
Vídeňská 307/96, Brno-Štýřice Bezdlužná

Zajišťujeme provoz hřbitovů. Nabízíme veškeré zahradnické práce týkající se údržby hrobů či rozptyly, vsypy a uložení uren.

6Stanislav Náplava

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hornomlýnská 851, Zlín Bezdlužná

Pohřby, církevní i civilní smuteční obřady, pohřby do země, kremace a převoz zesnulých. Provádíme výkop hrobů. Nabízíme rozptyl a vsyp zpopelněných ostatků, oblékání, uložení, úpravu zesnulého a další.


Firmy v dalších lokalitách


Uložení do hrobu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Uložení do hrobu najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.