Udržovače hranolek – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Coufalová Chalupová Petra - Floveristas

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Franzova 282/78, Brno Bezdlužná

Poskytujeme kompletní servis v oblasti výzdoby interiéru živými, umělými, sušenými a stabilizovanými rostlinami. Dále poskytujeme svatební výzdobu. Vytvoříme dekoraci na míru a poradíme se sezonními dekoracemi.

2GOZ GASTRO s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 888/164, Brno-Černovice Bezdlužná

Jsme firma založená na práci zkušených odborníků, kteří se pohybují v oboru několik let. Díky vlastní výrobní divizi jsme schopni plnit veškeré požadavky našich zákazníků promptně a ochotně. V obchodní praxi upřednostňujeme české výrobky - spolupracujeme přednostně s českými výrobci jako Retigo s.r…

3Finezza facility s.r.o.

Pavlovova 1351/44, Ostrava, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projekce, dodávky a servis vybavení gastronomický provozů. Udržovací skříně, indukční sporáky, grily, pánve, indukční multifunkční pánve, varné technologie, mycí systémy, konvektomaty, nerezové výrobky - digestoře, stoly. Gastronomické vybavení, gastro servis.

4FIBO COLOR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Československé…, Valašské Klobouky Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej barev i laků. Dále nabízíme lazury, mořidla, vosky, oleje či udržovací prostředky. Najdete u nás zboží od značek Heidelberger Lackfabrik, Painttex, Ciranova a JUB.

5LAKAR, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Husova 1241/3, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem gastronomického zařízení, nerezových stolů, regálů, dřezů a vozíků. Najdete u nás vodní ohřívací lázně, fritézy, smažící a grilovací desky, kontaktní a lávové grily, domácí potřeby - vedeme kompletní sortiment zn. Tescoma.

6KITCHEN De Luxe, spol. s r.o.- Konvektomaty-rational.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Wolkerova 1595 , Frýdek-Místek

Internetový prodej příslušenství pro konvektomaty. Nabízíme čisticí, ošetřovací a lešticí tablety, pečící a smaltované plechy, rošty na brambory, udírny, udržovací skříně, grilovací rošty a desky, fritovací koše a formy na muffiny.


Firmy v dalších lokalitách


Udržovače hranolek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Udržovače hranolek najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.