Účetnictví neziskových organizací – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Ivanišová Marie - DAŇOVÝ PORADCE

J. Středovského 1095, Brumov-Bylnice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízím služby daňového poradce. Zpracovávám účetní, daňový a ekonomický servis. Jednám vždy v zájmu klienta a zachovávám mlčenlivost o skutečnosti týkající se klientů. Dále se věnuji daňovému poradenství a zpracováním mezd.

2AUDIT - DANĚ, spol. s r.o.

Nabízíme audit podniků i neziskových organizací, vedení účetnictví a daňové poradenství. Poskytujeme zpracování mzdové agendy i daňového přiznání a ověřování poskytnutých dotací.

3AUDIT H&J, s.r.o.

Provádíme audity účetních závěrek obchodních společností a neziskových organizací.

4Ginkgo účetnictví s.r.o.

Nabízíme účetní služby a daňové poradenství. Poradíme si s Vaším účetnictvím a daňovým přiznáním, zajistíme zpracování mezd, poskytneme daňové poradenství, plnou moc k zastupování, zpracujeme účetnictví v neziskových organizacích, poskytujeme službu virtuální kanceláře.

5Kolářová Eva- účetnictví

Na Letné 446/35, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vedení daňové evidence, mzdové agendy, účetnictví pro podnikatele a neziskové organizace, spolky. Dále i zpracování daní z příjmu fyzických i právnických osob, silniční daně, daně z přidané hodnoty vč. záznamní povinnosti. V rámci správy nemovitostí vedení účetnictví, předepsané evidence, služba…

6Daně a účto s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, daňové a účetní poradenství. Dále se naše kancelář dlouhodobě zabývá problematikou účetnictví a daní neziskového sektoru.

7Gabriela Vaňková - ÚČETNICTVÍ

Již více než 15 let poskytuji svým klientům, živnostníkům a firmám kompletní účetní služby včetně účetního poradenství.

8Auditorská společnost CONSULT, s.r.o.1 pobočka

U mostu 1139/5, Ostrava - Zábřeh
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše auditorská a daňová společnost působí na území Severní Moravy, Východních Čech, Jižní Moravě, ale své služby je schopna poskytnout po celém území republiky. Společnost provází dlouholeté zkušenosti z práce na finančním úřadu, auditorské společnosti "velké pětky", kontrolní činnosti a vedení…

9Mlýnská Kateřina, Ing.

Poskytuji komplexní služby v oblasti daňové evidence, účetnictví, zpracování mzdy pro živnostníky, firmy, družstva, neziskové organizace i obecní úřady.

10EKONOMIA, v.o.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pospíšilova 14/3, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, neziskové a příspěvkové organizace.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Účetnictví neziskových organizací najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.