Účesy pro dlouhé vlasy – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ženy s dlouhými vlasy, které hledají inspiraci pro své účesy. Existuje mnoho způsobů, jak si upravit vlasy, aby vypadaly krásně a zdravě.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Halabicová Jana - Kadeřnictví Tanaj

5.0
★★★★★
★★★★★
(49)
Václavkova 658/1, Brno Bezdlužná

Jmenuji se Jana Halabicová, narodila jsem se v Olomouci, vystudovala kadeřničinu v Přerově a 6 let pracovala v Praze. Ve své profesi jsem se seznámila s pár slavnými lidmi a měla tu čest je česat. Nejpyšnější jsem na film Andělská tvář, jelikož jsem hercům prodlužovala vlasy. Po letech strávených…


Firmy v dalších lokalitách


Účesy pro dlouhé vlasy v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí širokou škálu účesů pro dlouhé vlasy.

Jedním z nejoblíbenějších účesů pro dlouhé vlasy je vlnitý styl. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí vlnitý styl v různých délkách a texturách.

Dalším populárním účesem pro dlouhé vlasy je copánkový styl. Tento styl je ideální pro formální události, jako jsou svatby nebo plesy. Pokud hledáte něco více neobvyklého, můžete zkusit účes s copem. Tento styl je velmi moderní a vypadá velmi elegantně.

Nakonec, pokud hledáte něco jednoduchého a snadného na úpravu, můžete zkusit účes s culíkem. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí účesy s culíkem v různých provedeních a délkách.