Tetování zvířat – Morava

Tetování zvířat je kontroverzní téma, které vyvolává mnoho diskuzí a názorů. Někteří majitelé zvířat se rozhodnou své mazlíčky nechat tetovat, aby byli snadněji identifikovatelní v případě ztráty.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

2MVDr. Ivana Stodůlková - Veterinární ordinace

Poříčí 1569/18, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby veterinární ordinace včetně operativních zákroků. Dále nabízíme prodej krmiv, diet, pamlsků a chovatelských potřeb. Provádíme také tetování, čipování, vystavování pasů, očkování a antiparazitární ošetření.

3MVDr. Jan Zobač

4.9
★★★★★
★★★★★
(42)
Bučovská 155 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme provozování a služby veterinární ordinace. Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni.

4VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Daniela Plešová

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Pr. Veselého 1285/6, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Základní a preventivní péče: očkování, tetování, čipování a vystavení europasu. Klinické vyšetření, základní laboratorní vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření, parazitologické vyšetření, ošetření chrupu pomocí…

5Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

6MVDr. Michal Šibal

4.9
★★★★★
★★★★★
(215)
Věteřov 97, Věteřov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Michal Šibal - Provozujeme smíšenou praxi veterinárního lékaře a dále máme nabídku komplexních služeb a radiologie pro zvířata a provozujeme prodej krmiv a chovatelských potřeb.

7MVDr. Navrátil Josef

Veterinární ordinace,zákroky a operace zvířat, tetování a čipování, chirurgická veterinární péče, vyšetření moče a trusu.

8Veterinární klinika Lazy - MVDr. Jaroslav Brychta

4.3
★★★★★
★★★★★
(37)
Lazy V/654, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Dále se specializujeme na všeobecnou veterinární medicinu psů a koček, předoperační a pooperační hospitalizace. Mimo jiné zajišťujeme také dentální program pro malá domácí zvířata a stříhání i kosmetické úpravy zvířat.

9Návělek Vojtěch, MVDr. - veterinární ordinace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Charkovská 1066, Olomouc

Veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární péči pro malá zvířata. Dále zajišťujeme prevenci, vakcinaci, sono vyšetření, RTG, čištění zubů, čipování, tetování. Provádíme i chirurgické a gynekologické zákroky. Nabízíme terapii nádorových onemocnění a jejich chirurgická řešení.

10MVDr. Jana Pelikánová

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
B. Němcové 35, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní péči, vakcinace, prodej přípravků proti blechám a klíšťatům, odčervení, preventivní zdravotní prohlídky, čipování a tetování zvířat, vydávání europasů, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, prodej krmiv a klinických diet, poradenská činnost, léčba chorob, laboratorní…


Firmy v dalších lokalitách


Tetování zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Na druhé straně jsou lidé, kteří tento způsob označení zvířat považují za krutý a nehumánní.

v oblasti Morava se tetování zvířat praktikuje, ale není to příliš časté. Majitelé zvířat se většinou spoléhají na modernější způsoby označení, jako jsou mikročipy. Nicméně, někteří majitelé zvířat stále preferují tetování, protože je to trvalé a nevyžaduje žádnou další údržbu.

Pokud se majitel zvířete rozhodne pro tetování, je důležité najít zkušeného a kvalifikovaného tetovače, který má zkušenosti s tetováním zvířat. Tetování se provádí podobně jako u lidí, ale musí být provedeno s ohledem na zdraví a pohodu zvířete. Zvíře musí být umrtveno, aby se minimalizovalo riziko bolesti a stresu.

Při tetování zvířat se používají speciální barvy, které jsou bezpečné pro zdraví zvířete. Tyto barvy jsou trvanlivé a odolné vůči vodě a slunečnímu záření. Tetování se obvykle provádí na vnitřní straně ucha nebo na břiše zvířete.

I když tetování zvířat může být užitečné pro identifikaci zvířete, měli by majitelé zvířat zvážit i další způsoby označení, jako jsou mikročipy nebo náramky s identifikačními údaji. Tyto způsoby jsou méně bolestivé a mohou být snadno aktualizovány, pokud se změní informace o majiteli nebo zvířeti.

v oblasti Morava se tetování zvířat praktikuje jen zřídka, ale pokud se majitel zvířete rozhodne pro tetování, měl by zvážit následující:

- Najít zkušeného a kvalifikovaného tetovače, který má zkušenosti s tetováním zvířat.
- Zvíře musí být umrtveno, aby se minimalizovalo riziko bolesti a stresu.
- Používat speciální barvy, které jsou bezpečné pro zdraví zvířete.
- Zvážit i další způsoby označení, jako jsou mikročipy nebo náramky s identifikačními údaji.