Svařování folií – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mahdal Rostislav - ROSMA TRADE

Specializujeme se na kovovýrobu, kovoobrábění, povrchové úpravy kovů a provozujeme velkoobchod s obalovým materiálem. Nabízíme černění, chromování, niklování, zinkování, fosfátování, eloxování, leštění, komaxitování, pískování, CNC obrábění, zámečnictví, pálení laserem, svařování, broušení,…

2Hellstein Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Těšínská 1570, Šenov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Komplexní služby v oblasti autoskel. Opravujeme, měníme, prodáváme a tónujeme skla. Nabízíme bezplatné výměny autoskel z pojištění.

3Seko ZP, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 538/29, Odry
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodáváme hadice, a to průmyslové, armované i hydraulické. Jsou vhodné například pro potraviny, abrasivní materiály, oleje, dopravní prostředky, ale také páru a horkou vodu, chemikálie, stlačený vzduch, plyny či svařování. Nabízíme také mikroporézní a pryžové desky, fólie a těsnění.

4Karel Horák

Provádíme opravy plastů a nárazníků a spojlerů a dále máme nabídku svařování jezírkových a střešních hydroizolačních fólií ve stavebnictví.

5Křapa Jiří

Provoz tesařství, pokrývačství, klempířství a zámečnictví. Provádíme stavební a zámečnické práce, montážní práce či výškové a svářečské práce. Dále nabízíme montáže konstrukcí, opláštění hal a budov, pokládky střech a výrobu konstrukcí na klíč. Zajišťujeme izolace střech PVC folií.

6Pazdera Josef - zámečnictví

Bělkovice-Lašťany…, Bělkovice-Lašťany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme foliovníky, mříže, oplocení, ocelové konstrukce, dveře, vrata a stříšky. Dále se zaobíráme výrobou a montáží přístřešků, portálů, zábradlí, schodišť, regálů, skleníků a zastínění. Nabízíme i výrobu dílů, úpravu, opracování, svařování, kovovýrobu a zakázkovou výrobu.

7MOVIK KOVO, s.r.o.

Nádražní 313, Javorník
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme výrobu, montáže a odstraňování víceúčelových konstrukcí či halových systémů. Dále zajišťujeme zateplování průmyslových objektů. Provádíme instalace polykarbonátových obloukových světlíků. Nabízíme svařování foliových střešních plášťů.


Firmy v dalších lokalitách


Svařování folií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování folií najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.