Suché stavební směsi – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1ROSOMAC, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stínících barytových výrobků, stavebních materiálů a bytové chemie.

2MFC-MORFICO s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Olbrachtova 1758, Tišnov Bezdlužná

Výroba suchých cementových směsí ( vsypy, nivelační hmoty, lepidla, sanace ), čerstvých tekutých potěrů ( Anhydrit, cementový potěr MFC Portland ), stavebních stěnových dílů a ochranných nátěrových hmot. Dřevocementové tvárnice s tepelnou izolací pro obvodové stěny, posypové směsi a potěry.

3ECO - BUILDING BRNO s.r. o.

Příkop 838/6, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme specializovaná firma s více než 25 letou historií, která se stala jednou z dynamicky se rozvíjejících společností zaměřených na realizaci nových progresivních technologií v oblasti ekonomicky efektivního a ekologicky nezávadného zpracování hlavně vedlejších energetických produktů.

4Pavel Dobrovolný - stavebniny

Žeravice 67, Žeravice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pavel Dobrovolný - stavebniny a autodoprava hlavní apseklty naší činnosti jsou - prodej stavebního materiálu, doprava, stavební práce, demolice, zemní výkopové práce. Pokud potřebujete materiál či cokoliv jiného pro Vaší stavbu, jsme Vám plně k dipozici.

5TVARBET MORAVIA, a.s. - Pískovna Bzenec15 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Přívoz 713 , Bzenec Bezdlužná

V současné době se na úpravně praných písků vyrábí prané písky pro stavební účely a speciální písky pro slévárenské a jiné účely. Těžená surovina je těžena elektrickým rypadlem a na úpravnu dopravována pomocí pásových dopravníků. Nakládka na vagony probíhá taktéž pomocí pásových dopravníků a je v…

6Špaček Josef - stavebniny

Stavebniny, Zajistíme Vám přímé kamionové dodávky a přímé dodávky materiálu od některých výrobců s dopravou ZDARMA. Zajištění technické podpory od výrobců na Vaší stavbě. Provádění cenových návrhů Zašlete nám prosím Vaši cenovou poptávku ( viz. Cenová poptávka ) a my Vám ZDARMA vypracujeme cenovou…

7Prchlík Rostislav - Stavebniny

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Polešovice 556, Polešovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje stavebního materiálu a půjčovna pracovního nářadí. V sortimentu zdicí materiály, střešní krytiny, cementu, vápna, suché omítkové směsi, komínové systémy, sádrokartony, stropy a příčky.

8Bobal Kamil - STAVEBNINY1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Tečovská, Zlín - Malenovice Bezdlužná

Zákazníkům nabízíme ucelený sortiment stavebních materiálů za příznivé ceny. Naši zkušení pracovníci jsou připraveni poskytnout vám nejkvalitnější a komplexní služby.

9BAUSERVIS CZ spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej, pronájem, poradenství a servis strojů.

10Cement Hranice a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(48)
Bělotínská 288, Hranice Bezdlužná

Naším hlavním výrobním programem je výroba cementů a maltovinových pojiv. Dále nabízíme suché omítkové a maltové směsi.


Firmy v dalších lokalitách


Suché stavební směsi v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Suché stavební směsi najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.