Suché květiny – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ HAVLINA - Ing. Petr HAVLINA

Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví Havlina nabízí prodej řezaných a pokojových květin i ovocných a okrasných stromů a keřů. Svatební a smuteční servis, gratulační a suché vazby. Osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, svíčky, květináče i víno.

2Kolibová Miroslava- Květinářství2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostická 2/37, Tvrdonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Květinářství Kolibová ve Tvrdonicích. Nabízíme kytice, květiny, svatební kytice, kytice, smuteční vazby, smuteční věnce, květinové výzdoby, pokojové květiny. Dále provádíme kompletní vazby a výzdoby.

3Poláčková Jana

Prodáváme řezané a hrnkové květiny. Aranžujeme suché i umělé květiny. Vážeme svatební i smuteční kytice.

4Kepáková Iva - floristika

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Poštovní 1794/17, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje květin. Poskytujeme aranžování a květinové výzdoby pro vernisáže, módní přehlídky i podnikové a rodinné oslavy, plesy či večírky. Dále provádíme smuteční a suché vazby.

5Režnarová Hana

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Černá 1418/7, Opava, Kateřinky Bezdlužná

Specializujeme se na prodejem kytic, keramiky, svíček a dárkového zboží. Nabízíme hrnkové, řezané i suché květiny a ikebany. Zajistíme doručení květin. Realizujeme zdobení interiérů i výzdoby zámků či firemních prostor.

6Dunajová Eva- Květinářství Sen

Prokešovo náměstí…, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Provozujeme květinářství. Prodáváme řezané květiny, suché a umělé vazby, svatební kytice, výzdoby, pokojové květiny, smuteční kytice a dušičkové vazby.


Firmy v dalších lokalitách


Suché květiny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Suché květiny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.