Stylistická korektura rodilým mluvčím – Morava

Stylistická korektura je důležitou součástí každého textu. V oblasti Morava se nachází mnoho kvalitních copywriterů, kteří se specializují na tuto oblast.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1KARPÍŠKOVÁ LENKA-KOREKTURY ČESKÝCH TEXTŮ

KARPÍŠKOVÁ LENKA-KOREKTURY ČESKÝCH TEXTŮ, se sídlem Nádražní 303, 691 27, Popice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2Mikšík Daniel, Mgr.

Provádím jazykové korektury. Nabízím stylistické úpravy, kontroly pravopisu a věcných nepřesností, základní typografické úpravy i konzultace.

3Levíčková Marcela

1. máje 92, Letonice Bezdlužná

Náš tým se specializuje na gramatickou i stylistickou korekturu českých textů.

4Zajícová Kateřina, Mgr. - Profi-překlady

4.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Záhumení 617, Ostrožská Nová Ves Bezdlužná

Zajišťuji pomaturitní studium, překlady a tlumočení z i do anglického jazyka. Dále pořádám individuální i skupinové kurzy pro začátečníky i pokročilé a připravuji ke státním jazykovým zkouškám. Provádím korektury pravopisných, gramatických a stylistických chyb.

5Válková Jana, Mgr.

Nabízím jazykové korektury česky psaných textů v tištěné i elektronické podobě. Úpravy pravopisné, gramatické, stylistické a věcné. Korektury textů poskytuji soukromým osobám, firmám a institucím, vydavatelstvím a nakladatelstvím.

6Barták Jiří, Ing. - Bakalářskékorektury.cz

3.7
★★★★★
★★★★★
(64)
Hvězdová 306, Brno-sever –… Bezdlužná

Korektury pro bakalářské práce i pro diplomové, disertační, seminární a absolventské práce, ať po jazykové či stylistické stránce. Provádíme korekturu pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, překlad abstraktu, tvorbu textu pro copywriting.

7Veselková Dagmar, Ing. - Bakalarkykorektury.cz

Únanov 276, Únanov Bezdlužná

Korektura textu bakalářské práce či korektury diplomové práce. Korekce pravopisu, stylistiky, formátování provádíme že je bakalářská práce korektně.

8Podepřel Lukáš- Formatovani-bakalarskeprace.cz1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Kopečku 324, Dobšice Bezdlužná

Formátování bakalářské práce a korektury diplomové nebo seminární práce. Formátování textu, korekturu pravopisu, stylistiky, dodáme ve správném tvaru.

9Mgr. Eva Adamcová - BakalářskéPráce-Korektury.cz

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Jana Ziky 1947/16, Ostrava-Poruba Bezdlužná

Korektury celého textu Vaší bakalářské práce zpracujeme včetně tisku a vazby. Jazyková a stylistická korektura je naší prací. Korektury bakalářské práce, korekce celého textu po jazykové a stylistické stránce včetně vazby práce. Korektury zpracováváme nejen pro bakalářské práce, ale i pro…


Firmy v dalších lokalitách


Stylistická korektura rodilým mluvčím v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud hledáte rodilého mluvčího, který dokáže vaše texty zlepšit a udělat je více atraktivními pro čtenáře, můžete se obrátit na některého z nich. Díky jejich zkušenostem a odbornosti budou vaše texty působit profesionálně a přesvědčivě. Nezapomeňte, že správná stylistická korektura může zvýšit úspěšnost vašich textů a přinést vám více zákazníků.