Stylistická korektura rodilým mluvčím – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Mikšík Daniel, Mgr.

Provádím jazykové korektury. Nabízím stylistické úpravy, kontroly pravopisu a věcných nepřesností, základní typografické úpravy i konzultace.

2Levíčková Marcela

1. máje 92, Letonice Bezdlužná

Náš tým se specializuje na gramatickou i stylistickou korekturu českých textů.

3Zajícová Kateřina, Mgr. - Profi-překlady

Zajišťuji pomaturitní studium, překlady a tlumočení z i do anglického jazyka. Dále pořádám individuální i skupinové kurzy pro začátečníky i pokročilé a připravuji ke státním jazykovým zkouškám. Provádím korektury pravopisných, gramatických a stylistických chyb.

4Válková Jana, Mgr.

Nabízím jazykové korektury česky psaných textů v tištěné i elektronické podobě. Úpravy pravopisné, gramatické, stylistické a věcné. Korektury textů poskytuji soukromým osobám, firmám a institucím, vydavatelstvím a nakladatelstvím.

5Barták Jiří, Ing. - Bakalářskékorektury.cz

3.5
★★★★★
★★★★★
(38)
Hvězdová 306, Brno-sever –… Bezdlužná

Korektury pro bakalářské práce i pro diplomové, disertační, seminární a absolventské práce, ať po jazykové či stylistické stránce. Provádíme korekturu pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, překlad abstraktu, tvorbu textu pro copywriting.

6Veselková Dagmar, Ing. - Bakalarkykorektury.cz

Únanov 276, Únanov Bezdlužná

Korektura textu bakalářské práce či korektury diplomové práce. Korekce pravopisu, stylistiky, formátování provádíme že je bakalářská práce korektně.

7Podepřel Lukáš- Formatovani-bakalarskeprace.cz1 pobočka

Formátování bakalářské práce a korektury diplomové nebo seminární práce. Formátování textu, korekturu pravopisu, stylistiky, dodáme ve správném tvaru.

8Mgr. Eva Adamcová - BakalářskéPráce-Korektury.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Jana Ziky 1947/16, Ostrava-Poruba Bezdlužná

Korektury celého textu Vaší bakalářské práce zpracujeme včetně tisku a vazby. Jazyková a stylistická korektura je naší prací. Korektury bakalářské práce, korekce celého textu po jazykové a stylistické stránce včetně vazby práce. Korektury zpracováváme nejen pro bakalářské práce, ale i pro…


Firmy v dalších lokalitách


Stylistická korektura rodilým mluvčím v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stylistická korektura rodilým mluvčím najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.