Strojní bílení objektů – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

2Bobal Kamil- Stavebniny Bobál1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Tečovská , Zlín Bezdlužná

Poskytujeme služby nákladní silniční doprava. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny v regionu Zlín, Malenovice a Otrokovice.

3ESB elektroslužby Bílek Mohelnice

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Družstevní 335, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na silnoproudé a slaboproudé rozvody pro byty a průmyslové, administrativní i zemědělské stavby. Díky kvalitnímu technickému zázemí, zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům jen kvalitní služby a profesionální přístup.

4Volavka Jan- DDD

Nabízím služby v oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Likviduji obtížný hmyz, myši, potkany, krysy a zemní škůdce. Provádím strojní bílení vápnem.

5Vidrman Tomáš1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(9)
U Sboru 171, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme montáže vodoinstalace, topení a plynu. Dále nabízíme prodej a instalace kotlů, čerpadel i bílé keramiky a baterií. Provádíme rekonstrukce koupelen.


Firmy v dalších lokalitách


Strojní bílení objektů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Strojní bílení objektů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.