Stěrkování stěn – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Malbyt, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída…, Brno Bezdlužná

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, malování bytů, kanceláří, škol a školek, administrativní budovy, bytové domy. Dále provádíme tapetování, stěrkování, drobné zednické práce, broušení a lakování parket, úklid. Kvalitně odvedená práce, spolehlivost, čistota.

2Brantalík Roman

Nabídka malířských a natěračských prací, stěrkování, tapetování či dekorativní úpravy stěn.

3Ladislav Polaštík

Malířské a natěračské práce. Provádíme dekorativní úpravy interierů. Malujeme byty, rodinné domy, schodiště, kanceláře, školy, nebytové prostory. Dále realizujeme štěrkování stěn a okrasné omítky. Zajišťujeme nátěry radiátorů, zárubní, oken, dveří, plotů, střech, balkonů a dalších.

4BZ Trade s.r.o.

Nabízíme podlahářské, obkladačské, instalatérské, zednické a stolařské práce. Dále zajišťujeme rekonstrukce bytových jader a půdní vestavby. Zajišťujeme také sádrokartonářské práce a stěrkování stěn sádrovými stěry.

5David Keclík

Okrasné omítky na zdivo, benátského štuku a veškerých malířských prací. Dále provádím nátěry oken, dveří, zárubní, stěrkování stěn.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování stěn v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stěrkování stěn najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.