Sterilizátory nožů – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Baby Group s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 968, Holešov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naleznete u nás tu nejlepší výbavičku španělské značky Suavinex pro vaše nejmenší. Ať už vybíráte kočárky, nosítka, autosedačky, oblečení nebo dětskou kosmetiku, obraťte se na nás. V naší nabídce najdete také pomůcky pro kojení, krmení a péči o dítě. Výrobky prodáváme značek BABY TULA…

2B & S Laguna s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolova 5/9, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Zabýváme se výstavbou bazénů včetně stavebních prací. Dodáme i filtrační zařízení, protiproudy, sauny, vířivky a vířivé bazény, trysky, osvětlení, vysavače, příslušenství a bazénovou chemii, dále pak nabízíme zazimování, bazénu, odzimování bazénu, výměnu písku ve filtracích.

3Weigel Jaroslav - nůžky, nože

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Šámalova 45, Brno-Židenice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a broušením nožů a nástrojů pro pedikúru, manikúru, kosmetiku a kadeřnictví. Nabízíme kadeřnické i krejčovské nůžky, kuchařské a řeznické nože, ocilky, rukavice, brusné kameny, sterilizátory, ultrazvukové čističky a procesorové lepící pásky.

4NS Servis s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Pratecká 821/10a, Brno Bezdlužná

Působíme na trhu českého potravinářství již od roku 2001. Zejména díky vhodnému výběru dodavatelů technologií a silnému servisnímu zázemí se firma NS Servis s.r.o stala předním dodavatelem nářezových a masozpracujících strojů.

5STERIPAK s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradova 849, Modřice Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní a také maloobchodní prodej i servis parních a také plazmových sterilizátorů značky Cisa.

6INVESTING CONTROL s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(91)
Krmelínská 780/2, Ostrava, Hrabová
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej dětského a kojeneckého zboží. Nabízíme kojící sterilizátory, polštáře a hygienické ubrousky. Dále u nás naleznete kočárky, autosedačky, hračky, nosítka, tašky, dětské oblečení, postýlky, prostěradla, matrace, sítě proti hmyzu či elektronické chůvy.


Firmy v dalších lokalitách


Sterilizátory nožů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sterilizátory nožů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.