Správa fotografií – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace7 poboček

Zámecké nám. 27/9, Hodonín
Otevřeno od 8:00

Masarykovo muzeum v Hodoníně je příspěvkovou organizací Jihomoravského kraje. Kromě pracoviště v Hodoníně spravuje také Vlastivědné muzeum v Kyjově, Městské muzeum ve Veselí nad Moravou a Slovanské hradiště v Mikulčicích. Muzeum má historické, etnografické a archeologické zaměření. Specializovaným…

2Badelita Elvyn-George - Jednadva

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Větrná 1305/5, Mikulov Bezdlužná

Jsme kreativní grafické studio, které působí na poli designu, tvorby 2D grafiky od jednoduchého letáku po kompletní firemní identitu, ale také i 3D modelů a animací. Vytváříme multifunkční weby včetně nasazení, práce s databází a správy webu. Fotíme Vaše oslavy a natáčíme reklamní spoty.

3Štarha Roman - GrafikStar

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Studentská 4300, Prostějov Bezdlužná

Zaobírám se tvorbou webových stránek a videí, úpravami fotografií či ostatní grafikou. Dále nabízíme návrh i naprogramování webové stránky pro správné zobrazovaní v současných prohlížečích. Vyrábíme i vizitky, webové bannery, pozvánky, permanentky nebo pozadí na plochu počítače.

4Vymětal Antonín - T&J Computers

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
E. Beneše 70, Konice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a servis výpočetní i kancelářské techniky. Odvirování PC, obnovení dat z hard disku, USB i paměťových karet fotoaparátů. Komplexní analýza a vyčištění systému, optimalizaci, defragmentaci, instalaci Windows a dalšího softwaru.

5EKO servis Zábřeh s.r.o.2 pobočky

Dvorská 19, Zábřeh
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost EKO servis Zábřeh s.r.o. je ze 100% vlastněna městem Zábřeh. Poskytuje komplexní komunální služby nejen pro město a jeho občany, ale i pro řadu okolních obcí, firem a podnikatelů zábřežského regionu.

6Mazur Jiří- Počítače Poruba

Otakara Jeremiáše…, Ostrava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

V naší prodejně naleznete úplně vše, co se týká počítačů a notebooků, jsme schopni poskytnout také servis do 24 hodin. Tiskneme a kopírujeme soubory a fotografie, navrhujeme, skládáme, spouštíme a testujeme počítačové sestavy, a v neposlední řadě poskytujeme kopletní poradenství v oblasti IT.

7Macháček Jiří, Ing.

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Bratří Hlaviců 80, Vsetín
Otevřeno od 9:00

Prodej a servis výpočetní techniky. Dále tvorba sítí nebo správa serverů a poskytování webhostingu. Mimo jiné i nabídka počítačů, notebooků, komponentů, síťových prvků, spotřebního materiálu, softwaru jako programy a hry, kabelů, redukcí, elektroniky, fotoaparátů, videokamer, kancelářských potřeb…

8Galář Tomáš

Zaobíráme se tvorbou webových stránek a internetových obchodů včetně SEO optimalizace pro vyhledávače, vlastního redakčního systému a grafického návrhu. Nabízím služby v oblasti správy internetové reklamy. Dále zajišťuji tvorbu videospotů a videí. Realizuji i interierové, exteriérové a produktové…

9Hrejsemnou Pavel - Srozumem.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Stolařská 447, Ludgeřovice Bezdlužná

Poskytování marketingových, reklamních a fotografických služeb. Dále tvorba a správa webových stránek.

10Kunčický Vít

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Červená kolonie 1818, Rychvald Bezdlužná

Správa počítačů. Nabízíme webhostingové služby, weby a e-shopy, registrace domén, správu e-mailů, počítačů i sítí, konzultace IT a digitální foto.


Firmy v dalších lokalitách


Správa fotografií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Správa fotografií najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.