Sportovní hodinky s měřením tepu – Morava

Sportovní hodinky s měřením tepu jsou ideálním společníkem pro každého, kdo se věnuje sportu a aktivnímu životnímu stylu. Tyto hodinky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které umožňují přesné měření tepu a dalších důležitých parametrů.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1Svoboda Jaroslav - ELEKTRO

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cejl 29/76, Brno Bezdlužná

Prodáváme časomíru, hodiny a panely k bazénům s příjmem DCF a měřením teploty.

2BRNOTRON, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dusíkova 794/3, Brno Bezdlužná

Široký sortiment hodin. Docházkové systémy, časomíra, rozhlas.

3gpscentrum s.r.o.8 poboček

Veveří 340/32, Brno Bezdlužná

Prodáváme gps, navigace i mobilní telefony.

4Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12

Základní škola Na Vyhlídce Vyškov je součástí systému škol města Vyškov už od roku 1957. Jak už napovídá její název, jde o školu, jejíž umístění je na vyvýšeném kopci na konci města, směrem na Prostějov a Olomouc. Její sídlo je v budově, která byla postavena pro armádní účely v 30. letech dvacátého…

5ELEKON, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Brněnská 411/15, Vyškov-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náplň výroby tvoří průmyslové hodiny. Dále vyrábíme a dodáváme jednotný čas, hodiny analogové, digitální, exteriérové a pouliční. Také věžní, fasádní a školní zvonky. Mezi další prvky patří elektrický pohon zvonů a docházkové hodiny jako jsou píchačky.

6FORS, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Česká 151/16, Brno-město Bezdlužná

Provoz papírnictví, prodej výtvarných potřeb, psacích potřeb, dárkového zboží, výroba sportovních pohárů, tapet, matrací, povlečení.

7Němec Martin - mnhodinky.cz

Náš internetový obchod MNhodinky.cz vám nabízí široký výběr rozmanitých hodinek. U nás si můžete zakoupit dámské hodinky, pánské hodinky i dětské hodinky. Hodinky pro děti jsou navrženy tak, aby se dětem líbily, jsou barevné, hravé a nápaditě řešené, takže pro vaše děti bude rozhodně zábava učit se…

8Walter Pisk - kabea.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Soukopova 538/15, Stránice

Nabízíme kabelky, peněženky či pásky.

9Kozáček Jaromír

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Bílanská 1822/1, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje domácích, železářských a kuchyňských potřeb. Nabízíme potravinářské teploměry, venkovní teploměry, speciální teploměry a jiné, kvasné trubičky a lihoměry, potřeby pro úklid i zahradu či hadry, mopy, ochranné pomůcky a folie, drobné nářadí, nádobí,…

10Aradszki Jan- hodinky pro vás

Internetové hodinkářství www.hodinkyprovas.cz vzniklo s cílem stát se největším a nejkvalitnějším internetovým prodejcem hodinek ve zlínském kraji. Našim cílem je spokojený zákazník.


Firmy v dalších lokalitách


Sportovní hodinky s měřením tepu v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou tyto hodinky stále populárnější, protože sportovci a aktivní lidé si uvědomují, jak důležité je mít přehled o svém zdravotním stavu během tréninku. Díky sportovním hodinkám s měřením tepu můžete sledovat svůj pokrok a zlepšovat své výkony. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky a byly odolné vůči vodě a prachu. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní sportovní hodinky s měřením tepu, určitě byste měli zvážit nákup v oblasti Morava.