Specializovaná pražírna kávy se věnuje výběru a pražení zrn z konkrétních pěstitelských oblastí. Každá várka prochází kontrolou kvality a je pražena s ohledem na výsledný chuťový profil. Zákazníci si mohou vybrat z různých druhů pražení a původů. Některé pražírny v lokalitě Morava umožňují osobní odběr a ochutnávky.
1–2 firem z 2 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Jsme specializovaná pražírna kávy. Dodáváme espresso směsi, směsi na filtrovanou kávu a výběrové kávy do hotelů, restaurací a kaváren. Firma je výhradním distributorem čajů Harney & Sons pro střední a východní Evropu.
Nabízíme kvalitní kávu a příslušenství, které vyčarují nezapomenutelný zážitek při každém šálku. Specializujeme se na espresso, filtrovanou kávu a kapsle, přičemž zajišťujeme přístup pro firmy i jednotlivce. Naše vášeň pro kávu se odráží v každém detailu našeho sortimentu.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.