Snímací náhrady – Morava

Snímací náhrady jsou důležitou součástí každého fotoaparátu. Tyto náhrady slouží k nahrazení původního snímače, který se může opotřebovat nebo se může stát nekompatibilním s novými technologiemi.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Ulmodus, s.r.o.

Máme provoz zubní a stomatologické laboratoře a poskytujeme fixní a snímací náhrady a ergopresových výrobků.

2Eva Čunátová - stomatologická laboratoř

Provoz stomatologické laboratoře. Zhotovíme fixní i snímatelné zubní náhrady. Vyrábíme zubní korunky, můstky a zubní protézy, nosiče pro bělení zubů.

3Dana Plachá

Zubní laboratoř a ortodoncie Moravský Krumlov. Zubní laboratoř v Moravském Krumlově nabízí a provádí různé protetické práce. Vytvoříme náhrady chybějících částí zubů nebo celého zubu. Zabýváme se také metalokeramikou - metalokeramické korunky a můstky, fixní zubní protézy, zásuvné spoje - kombinace…

4MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

5BALÁŠOVÁ s.r.o.

Vedeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Provádíme zhotovování a opravy fixních, snímacích a ortodontických stomatologických náhrad.

6Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

7ZUBAŘSTVÍ NA POVLU, s.r.o. - Zubní ordinace MUDr. Smrčková

Janského 463/24, Olomouc - Povel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktické zubní lékařství. V ordinaci poskytujeme kompletní stomatologickou péči a vše, co Vaše zuby a krásný úsměv potřebují. Pomůžeme Vám zorientovat se v pomůckách dentální hygieny a vybereme přesně ty metody a pomůcky, jejichž použití vyžaduje právě chrup Váš a Vašeho dítěte.

8BHM dent a labor. s.r.o.

BHM dent a labor. s.r.o. sídlící v Hornické poliklinice v Ostravě je středně velkou zubní laboratoří v Ostravě. Díky moderním technologiím jsme schopni poskytnout služby lékařům v rámci celé ČR. Používáme systémy Deflex, CAD/CAM, Erkodent.

9EDENTIS s.r.o.

Slunná 65, Jeseník Bezdlužná

Provozujeme stomatologickou laboratoř v Jeseníku. Nabízíme kompletní škálu estetických výrobků v oblasti stomatologie od osvědčených výrobců, zaručující maximální kvalitu, která uspokojí i ty nejvyšší nároky pacientů a zubních lékařů. Během dlouholeté praxe a neustálého sledování nových trendů se z…

10BISCO, s.r.o.

Rovná 964/18, Ostrava-Přívoz
Dnes už má zavřeno

BISCO, s.r.o., se sídlem Rovná 964/18, 702 00, Ostrava-Přívoz, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 16884, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1997. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Snímací náhrady v lokalitě Morava – detailní popis

Snímací náhrady jsou k dispozici v mnoha různých typech a velikostech, aby vyhovovaly potřebám různých typů fotoaparátů.

v oblasti Morava jsou snímací náhrady k dispozici v místních obchodech s elektronikou. Tyto obchody nabízejí širokou škálu snímacích náhrad pro různé značky a modely fotoaparátů. Zákazníci si mohou vybrat mezi různými typy snímačů, jako jsou CCD, CMOS a další.

Výhodou snímacích náhrad je, že umožňují uživatelům fotoaparátů vylepšit kvalitu svých fotografií. Nové snímače mohou být citlivější na světlo, což umožňuje fotografovat v horších světelných podmínkách. Také mohou být vybaveny vylepšenými funkcemi, jako je například snímání videa v rozlišení 4K.

Pokud uvažujete o nákupu snímací náhrady, zvažte následující faktory:

1. Kompatibilita s vaším fotoaparátem - ujistěte se, že snímací náhrada je kompatibilní s vaším fotoaparátem.

2. Typ snímače - zvažte, zda potřebujete CCD nebo CMOS snímač.

3. Rozlišení - zvažte, jaké rozlišení snímače potřebujete pro vaše fotografie.

4. Cena - zvažte, kolik jste ochotni utratit za nový snímač.

5. Značka - zvažte, zda máte preferenci pro určitou značku.

v oblasti Morava jsou snímací náhrady k dispozici v místních obchodech s elektronikou. Zákazníci si mohou vybrat mezi různými typy snímačů, jako jsou CCD, CMOS a další. Při výběru snímací náhrady je důležité zvážit kompatibilitu s vaším fotoaparátem, typ snímače, rozlišení, cenu a značku. Nové snímače umožňují uživatelům vylepšit kvalitu svých fotografií a mohou být vybaveny vylepšenými funkcemi, jako je například snímání videa v rozlišení 4K.