Směnečné právo – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Sedlář Václav, JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 222, Brno Bezdlužná

Advokátní kancelář zajišťující služby ve všech oblastech práva obchodního, občanského, rodinného, pracovního, směnečného, trestního i konkursního.

2JUDr. Jiří Bönisch- Advokátní kancelář

Zabýváme se právem obchodním, občanským, trestním, rodinným, správním. Zastupujeme právnické osoby i občany před soudy, rozhodci i správními orgány, obhajujeme v trestních věcech. Sepisujeme smlouvy i prohlášení vlastníka, vymáháme pohledávky. Poskytujeme poradenství včetně komplexní služby při…

3Advokátní kancelář Šmíd s.r.o.

Nabídka právních služeb v oblasti obchodního, občanského, rodinného, pracovního i směnečného práva.

4Chromcová Burešová Eva, JUDr., advokátka

Floriána Nováka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřuji se na rodinné, občanské, obchodní, insolvenční, směnečné, pracovní, procesní a trestní právo, agendy nemovitostí včetně advokátních úschov. Poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám při právním zastoupení, nebo pouze jednorázovém zajištění právní služby. Zastupuji klienty před…

5Horáková Ivana, JUDr. - advokát

Advokátní kancelář JUDr. Ivany Horákové a JUDr. Františka Horáka zahájila činnost v r. 1993. V roce 1999 přesídlily na nám. T. G. Masaryka. S klienty komunikujeme kromě osobního styku také prostřednictvím e-mailu, telefonicky, nebo faxem, což zajistí rychle a diskrétně reagovat na požadavky klientů…

6Hudeček Michal, JUDr., advokát - HUDEČEK - MALASKOVÁ - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Krapkova 452/38, Olomouc - Nová Ulice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Advokátní kancelář - právní pomoc zejména v oborech trestního, občanského, rodinného a pracovního práva, kompletní právní servis u převodu nemovitostí.

7Dobeš Michal, Mgr.

Nabídka advokátních služeb v oblasti stavebního, občanského, obchodního, rodinného, pracovního, směnečného i insolvenčního práva.

8Ševčík Ludvík, ml. JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kobližná 47, Brno Bezdlužná

Nabídka služeb advokátní kanceláře se specializací na zadávání veřejných zakázek, závazkové obchodní právo, právo směnečné i hospodářské trestné činy.

9Hynek František, Mgr.

Údolní 599, Brno Bezdlužná

Zaměřuji se na právo závazkové, směnečné, rodinné, cizinecké, trestní, právo obchodních společností i na dědické řízení.

10Lahoda Miroslav, Mgr.

Nabídka advokátních služeb v oblasti obchodního, občanského, správního, trestního, pracovního i směnečného práva.


Firmy v dalších lokalitách


Směnečné právo v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Směnečné právo najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.