Skořicový zábal – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Szlaurová Hana - Salon TIP TOP

4.2
★★★★★
★★★★★
(56)
náměstí Míru 65, Zlín Bezdlužná

Kadeřnické a kosmetické služby, pedikúru i manikúru včetně modeláže nehtů. Zhotovení piercingu a tetování. Provádíme masáže, kavitaci, skořicové zábaly. K dispozici je občerstvení. Možnost platby platebními kartami.

2Odehnalová Jana

Nabízíme lymfodrenáž, skořicové zábaly, opalovací nástřiky a bioptronovou terapii.

3Anna Podrazilová

Naším oborem jsou klasické masáže, baňkování, lávové kameny, rašelinové a skořicové zábaly a infrasauna, detoxikace těla metoda MUDr. J. Jonáše a Mary Staggs.

4Olišar Jindřich - Masáže Fénix1 pobočka

Masáže klasické, lávovými kameny a čokoládové, medové i skořicové zábaly, baňkování a kinesiotaping. Zabýváme se prodejem dárkových poukázek.

5Kolníková Daniela

Bří Lužů 106, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka klasických a lymfatických masáží či Dornovy metody, čínských masáží Tuina, horkých lávových kamenů, ušních svící, Breussovy masáže i reflexologie, akupresury, myofasciální techniky. Dále v nabídce rašelinové i skořicové zábaly včetně programů proti celulitidě. Pořádání kurzů v oboru.

6Taušová Petra - Masáže Peťule

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
J. A. Bati 5542, Zlín Bezdlužná

Klasická relaxační, čokoládová, kávová, kokosová i citrusová masáž, masáž lávovými kameny, doplňkové kurzy, lymfatickou masáž a také lymfatickou masáž se skořicovým zábalem proti celulitidě.

7Petra Chytilová - Masáže

Masérské práce, sportovní, relaxační, medové, čokoládové masáže, aplikaci ušních svící, skořicový či rašelinový zábal, depilaci, baňkování.

8Kostková Jarmila

Masérské, regenerační a rekondiční služby. Nabídka skořicových a rašelinových zábalů, medových detoxikačních masáží zad, masáží dětí všech věkových skupin, ručních lymfatických drenáží a aromaterapeutických masáží. Prodej přírodní bio kosmetiky Saloos. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

9Jurová Hana - masážní studio

Nabízíme klasické, lymfatické, těhotenské a baby masáže. Dále poskytuji masáž lávovými kameny, moxování, Dornovu i Breussovu metodu, peeling těla, skořicový zábal, bahenní masky z Mrtvého moře. Nabízíme i možnost zakoupení dárkového poukazu na naše služby. Masírujeme záda, šíji, nohy a celé tělo.

10Svobodová Daša1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Kopci 395, Otice Bezdlužná

Nabídka medových masáží a čokoládových, bahenních, brusinkových, skořicových i zeštíhlujících detoxikačních zábalů Universal Contour a Prestige wrap.


Firmy v dalších lokalitách


Skořicový zábal v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Skořicový zábal najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.