Školní fotografování – Morava

Školní fotografování je v oblasti Morava velmi oblíbenou službou pro rodiče i školy. Tento proces zahrnuje fotografování dětí ve školním prostředí a následné vytvoření fotografií, které jsou poté nabízeny k prodeji.

1–10 firem z 415 nalezených Filtry

1Jursa Kamil- FOTO JURSA

4.5
★★★★★
★★★★★
(57)
Štěpánská 311/6, Brno Bezdlužná

Fotograf - svatební, reportážní, reklamní, ateliérový, akty, architektury i baby foto. Specializujeme se na firemní akce, plesy, semináře, oslavy, školní foto. Minilab - vyvoláváme fotky, kalendáře, fotoplátna, velkoformátové foto, alba, rámečky.

2Schlosserová Kateřina

Provozujeme vizážistické a fotografické studio. Provádíme proměny image, účesy i líčení žen. Tvoříme image mužů a školíme firmy. přijďte se k nám ozdravit, zregenerovat, zkrášlit, získat cenné informace a omladit se.

3Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Husova 537/10, Brno Bezdlužná

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola. Nabízíme obory v oblasti textilnictví a oděvnictví, oděvního a textilního designu a konzervování a restaurování. Každá škola – školní instituce, školní budova – je jiná, charakteristická svým zaměřením, učebním plánem, profilem absolventa. Jiná…

4Stojaník Jaroslav - Fotoateliér SKLEP1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Březinova 1108, Kroměříž

Kompletní fotografické služby. Fotíme portrétní, svatební i maturitní foto, svatební knihy nebo školní skupinky. Dále máme v nabídce fotografování modelingu, aktů i reklamních a technických fotografií.

5Fic Lukáš - FOTOpixel

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
K. H. Máchy 84, Otrokovice,… Bezdlužná

Vyvolání fotografií z vašich fotoaparátů i mobilů. Zajišťujeme zpracování filmového materiálu, foto obrazů, foto dekorací, kalendářů i laminace. Zabýváme se taktéž skenováním filmů i fotografií a realizací foto keramiky i foto dárků. Provozujeme on-line sběrnu fotografií.

6Ligr Pavel - FotoLigr

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Svobodova 1305, Otrokovice Bezdlužná

Profesionální fotograf se zaměřením na svatební, reportážní a panoramatické fotografie. Upravuji a retušuji pomocí programu Adobe Photoshop. Vkládám fotografie na DVD a vytvářím fotoknihy a koláže.

7Růžičková Lenka - Foto Pv

4.5
★★★★★
★★★★★
(70)
Žižkovo nám. 86/7, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svatby, občanské průkazy, srazy, průkazové foto, školy, maturitní foto, ateliérové foto, děti, křtiny, vítání občánků, zvířata, ZTP u Vás doma, pohřby. Dále i foto svatby a jiné zpracujeme na minilabu do velikosti 60x90. Zhotovujeme fotovizitky, fotodárky.

8Studio Experiment o.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slovenská 587/5, Olomouc 9 Bezdlužná

Nabízíme v oblasti estetické, výtvarné a dramatické výchovy pro děti od 4 let, mládež a dospělé, pravidelnou i nepravidelnou celoroční činnost.

9Řihošek Jaroslav - FOTOGRAFIA - ŘIHOŠEK

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pavelčákova 437/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fotografická firma s dlouholetou tradicí nabízí a s velkými zkušenostmi v oboru. Nabízíme komplexní služby. Fotografování portrétních fotografií, retušování, svateb, maturitních plesů, škol, plesů, společenských akcí, ateliérní fotografie, firemních akcí, budoucí maminky apod.

10Spolek za staré Vrahovice

Spolek Za staré Vrahovice vznikl oficiálně 9. září 2003. Pole našich zájmů je velmi bohaté. Zaobíráme se vlastivědnou činností (sbírání historických fotografií a pohlednic, zkoumáme místní historii, zabýváme se ochranou přírody (starost o zeleň, výsadba nových stromů, budování arboreta) a propagací…


Firmy v dalších lokalitách


Školní fotografování v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto fotografie jsou často využívány jako památka na školní rok a jsou velmi cenné pro rodiče i děti.

V oblasti Morava existuje mnoho fotografů, kteří se specializují na školní fotografování. Tyto fotografie jsou často velmi kvalitní a zachycují děti v přirozeném prostředí. Fotografové v oblasti Morava se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.

Školní fotografování v oblasti Morava je velmi důležité pro školy, protože umožňuje vytvořit památku na celý školní rok. Tyto fotografie jsou často vystaveny na školních nástěnkách a jsou velmi cenné pro rodiče i děti. Fotografové v oblasti Morava se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.

Pokud hledáte kvalitní školní fotografování v oblasti Morava, můžete se obrátit na místní fotografy, kteří nabízejí tuto službu. Tyto fotografie jsou často velmi kvalitní a zachycují děti v přirozeném prostředí. Fotografové v oblasti Morava se snaží vytvořit co nejlepší zážitek pro děti, aby se cítily pohodlně a uvolněně při fotografování.