Sítě na lešení – Morava

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Jaroslav Pokorný - Výroba pletiv a plotů

Hybešova 142, Tetčice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Výroba a prodej pletiva a stavby a montáže oplocení na klíč a to pouze kvalita se zárukou. Dále vyrábíme pletiva pozinkované i oplastované a pletiva žebérkové na míru a v rámu i pouze výplety. A dále pletiva svařované a chovatelské a lesnické, stínící sítě a také plotové díly a sloupky i vzpěry a…

2DROPA, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na výstavbu, modernizaci a rekonstrukci bytového fondu. Rádi pro vás provedeme stavební úpravy vašeho rodinného domu, bytu či kanceláře.

3ATD invest s.r.o.1 pobočka

Nabízíme montáž, demontáž, pronájem, dopravu, půjčovnu i prodej lešení a ochranných sítí na lešení.

4Dobeš Marek - KOVOVÝROBA - Plotové centrum1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Pod Jurým ul., Lůžkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Plotové centrum. Výroba a prodej průmyslových a zahradních brán a branek, plotových sloupků, pletiv a drátů. Provádíme stavby plotů na klíč. Vyrábíme lešenářské kozy, plechové dveře do zárubně, mobilní plotové panely. Zakázková výroba, autodoprava.

5STAVEBNINY INTECS, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T. Bati 1691, Otrokovice (Areál…
Otevřeno do 15:30

V našem sortimentu najdete fasádní barvy, omítky, penetrační nátěry, laky a lazury na dřevo, vnitřní malby a sanační nátěry, tmely, betonové výrobky, zámkové a ploché dlažby, tvárnice, překlady, obrubníky, asfaltové pásy (lepenky), asf. laky a suspenze, střešní a parotěsné folie, stavební chemii,…

6Brázda Dušan- výroba pletiva

4.7
★★★★★
★★★★★
(22)
Pod Kosířem 333, Čelechovice na Hané Bezdlužná

Výroba, maloobchodní i velkoobchodní prodej pletiva. Vyrábíme pletivo pozinkované, plastikované, uzlové (lesnické), šestihranné, žebérkové nebo svařované sítě. Prodáváme dráty, napínáky či sloupky, montáže oplocení, kovovýroba.

7Matulík Milan - OPLOCENÍ1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Jiráskova 910, Tlumačov Bezdlužná

Zboží pro výstavbu plotů, bezpečnostní a lesnická pletiva a chovatelské sítě. Odborné montáže a realizace oplocení na klíč. Zajistíme dopravu až k zákazníkovi.

8BALUS půjčovna lešení s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Sladkovského 160, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz půjčovny fasádního rámového lešení. Provozujeme kompletní službu v oblasti pronájmu lešení od rodinného domku až po panelový dům. Na požádání dodáme i ochranné sítě. Doprava v rámci Olomouce zdarma.

9STAVOŠI s.r.o.

Stavební, inženýrská a projekční činnost. Provádíme dřevostavby, podlahové vytápění, rekuperace, rozvody topení, vody a plynu. Zabýváme se realizací vodovodů, kanalizací gravitačních nebo tlakových, elektrických a datových rozvodů včetně přípojek. Provádíme rekonstrukci a výstavbu chodníků,…

10Beskom CZ s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí kompletní stavební práce, zemní práce, lešenářský servis a provozujeme nákladní autodopravu. Provádíme bytovou, občanskou výstavbu, výstavbu administrativních a průmyslových objektů, rekonstrukce, pokládku dlažeb, montáže pergol a přístřešků, elektroinstalace,…


Firmy v dalších lokalitách


Sítě na lešení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sítě na lešení najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.