Silikonový sprej – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SIGA,a.s.1 pobočka

Vodní 1971, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej stavební a průmyslové chemie. Nabízíme ošetřující prostředky na obuv, barvy na silnice, potravinářská aromata a akrylátové a silikonové tmely. Dále v našem sortimentu naleznete lepidla, technické a značkovací spreje, chemické kotvy a lepící a bezpečnostní pásky.

2M.J.Final, s.r.o.

Šemberova 140/4 , Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializovaná prodejna se širokým sortimentem zboží v Litovli. Najdete u nás barvy, laky, stavební chemii, malířské potřeby a nářadí.

3Osman - barvy, laky (Pobočka Hlučín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Cihelní 1817/44, Hlučín Bezdlužná

Společnost prodává nátěrové systémy na kov a dřevo, barvy, podlahové laky a tmely. Naši prodejnu najdete v Ostravě a Hlučíně.

4Ramíková Jaroslava

Dobrá 85 , Dobrá
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme barvy, syntetické barvy, vodouředitelné barvy, olejové barvy, laky, drogerii, štětce, spreje, malířské potřeby, tonovací barvy, tapety, rukavice, pásky, brusné papíry, svíčky, pěny PÚ. Dále lepidla, stěrky, penetrace, ředidla, tmely, silikony, válečky, zahradní nářadí, oleje, sádry.


Firmy v dalších lokalitách


Silikonový sprej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Silikonový sprej najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.