Servis zemědělských, stavebních a lesnických vozidel – Morava

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1ZLT auto a.s.

Karáskova 2311/2 , Krnov - Pod… Bezdlužná Ověřená

Naše společnost se zabývá službami v oblasti prodeje, montáže a servisu stavebních hydraulických jeřábů a pracovních plošin, dále potom nosičů kontejnerů, přívěsných vleků. Nabízíme také hydraulické nakládací plošiny, valníkové nástavby, lesnické nástavby a příslušenství k hydraulickým a

2OTAKA, s.r.o.

Vídeňská 264/120b, Brno
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Otaka s.r.o. se zabývá výrobou autoplachet a jiných druhů plachet již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali dostatečné know-how a velkou řadu spokojených zákazníků. Naší velkou výhodou je individuální přístup k zákazníkovi a možnost navržení řešení na míru. Naším hlavním cílem je spokojenost…

3ALFA PROFI s.r.o.

Příkopové sekačky, mulčovače, křovinořezy, podkopové stroje, malotraktory, traktory, sněhové frézy, atd. značky FRONTONI, MORIS BRANSON, nabídka dalšího příslušenství, záruční i pozáruční servis.

4AUTO BarKr, s.r.o. - autoservis, půjčovna aut, dovoz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čebínská 209, Hradčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a nabízíme dovoz, servis a odtah vozidel. Nově nabízíme i servis nákladních vozidel.

5AGAMA a. s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Huštěnovská 2001, Staré Město
Otevřeno do 16:00

Výroba, prodej a servis lesní techniky. Dále nabídka traktorových vyvážeček, traktorových lesních nástaveb, lesních navijáků za traktor, štípacích poloautomatů, štěpkovačů a návěsy i přívěsy pro přepravu dřeva. Mimo jiné sortiment zahrnuje hydraulické ruky, drapáky a příslušenství.

6Horimex cars s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Týnecká 894/53, Olomouc, Holice Bezdlužná

Nabízíme služby prodej nových vozů BMW.

7Renovace laku Petr Denner1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vančurova 4302/34, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Renovace laku, leštění, číštění laku, čištění interiéru a klimatizace, ochrana laku.

8ARCO IRIS s.r.o.

Jsme autorizovaným dealerem strojů pro parní čištění a zároveň poskytujeme službu čištění parou průmyslovým podnikům a interiérů osobních automobilů. Dále jsme naši službu rozšířili na čištění nákupních vozíků, v současné době tuto službu poskytujeme více jak 500 supermarketům na území České…

9Auto Vrána s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(126)
Křenovská 1427, Kojetín I-Město Bezdlužná

Servis osobních automobilů a dodávek včetně pneuservisu a odtahové služby. Provádíme laserovou geometrii, diagnostiku, lakování. Dále nabízíme čištění interiérů vozidel, montáž tažných zařízení pro osobní automobily a dodávky či zapůjčení náhradního vozidla nebo dodávky.

10ABC Auto, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Dusíkova 7a, Brno - Lesná
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Půjčovna dodávek v Brně různých typů. Celkem 21 dodávek k pronájmu. Dále provozujeme autobazar, autoservis a pneuservis, ruční mytí a čištění aut i autoškolu. Prodáváme a vykupujeme - ojetá osobní a užitková vozidla. Nabízíme financování nákupu.


Firmy v dalších lokalitách


Servis zemědělských, stavebních a lesnických vozidel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis zemědělských, stavebních a lesnických vozidel najdete 112 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 101 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Morava.