Servis, výroba, montáž masážních přístrojů – Morava

V oblasti Morava se nachází řada specialistů, kteří se věnují servisu, výrobě a montáži masážních přístrojů. Tyto přístroje jsou stále oblíbenější a využívají je nejen profesionální maséři, ale i běžní lidé v domácnostech.

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

2Perfectyou.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Tábor 2858/43b, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla. Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu…

3InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

4BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

5Rolencová Šárka - Rehabilitace Wellness

Vymazalova 405/2, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měkké mobilizační techniky – ovlivňujeme jimi tzv. měkké tkáně – kůži, podkoží, facie, svaly, svalové úpony. Používá se protažení, hlazení, tlak. Reflexní masáže – při r. m. se působí na bolestivé zóny lidského těla, používá se soubor speciálních hmatů, tato masáž může být šíjová nebo zádová.…

6MUDr. Lucie Haklová

Našim pacientům a klientům poskytujeme komplexní dermatologickou péči, speciální lékařsko-kosmetické zákroky včetně vyšetřování a odstraňování kožních znamének, bradavic, nádorků, sklerotizace varixů, chemického vyhlazování vrásek, aplikace botulotoxinu a injekčních výplní, ošetření dermapenem a…

7Fillová Yveta

Nabízím masérské, rekondiční a regenerační masáže, přístrojové a ruční lymfomasáže, hydromasáže s chromoterapií, hirudoterapie i liposukci.

8Alana Hellingerová, rehabilitační pracovnice

Alana Hellingerová-Nabídka rehabilitací, elektroléčby, masáží a přístrojových masáží nohou.

9GALAPA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(189)
Běhounská 2/22, Brno-město

Nabízíme kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, keratin, kosmetiku, masáže, prodlužovací řas, přístrojovou lymfodrenáž i zábaly.

10MUDr. Irena Procházková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, výroba, montáž masážních přístrojů v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava najdete řadu firem, které se specializují na servis masážních přístrojů. Tyto firmy nabízejí kompletní servis a opravy všech typů masážních přístrojů, včetně výměny dílů a úprav. Díky tomu můžete být jisti, že váš masážní přístroj bude vždy v perfektním stavu.

Výroba masážních přístrojů je další oblast, kterou se v oblasti Morava zabývají řada specialistů. Tyto firmy vyrábějí masážní přístroje různých typů a velikostí, které jsou vhodné pro použití v domácnostech i v profesionálních masážních salonech. Díky vysoké kvalitě výroby jsou tyto přístroje velmi odolné a spolehlivé.

Montáž masážních přístrojů je další službou, kterou v oblasti Morava nabízejí řada specialistů. Tyto firmy zajistí kompletní montáž masážního přístroje včetně připojení k elektřině a vodě. Díky tomu se nemusíte starat o nic a můžete si užívat příjemné masáže v pohodlí vašeho domova.

V oblasti Morava tedy najdete řadu specialistů, kteří se věnují servisu, výrobě a montáži masážních přístrojů. Tyto firmy nabízejí kompletní služby a zajistí, že váš masážní přístroj bude vždy v perfektním stavu. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro péči o váš masážní přístroj, v oblasti Morava určitě najdete toho pravého.