Servis osobních aut, vozů Opel – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SATKE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Křižíkova, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zabývá dovozem ojetých osobních automobilů ze zahraničí, popř. nákupem vozidel od zákazníků v ČR. Naší specializací jsou automobily značky OPEL ve všech modelových řadách. Zárukou kvality je již 20 let působnosti na trhu s ojetými automobily. Samozřejmostí u nás je poskytnutí následujících…

2AUTOSPORT NOVÁK s.r.o.

Poskytujeme servis osobních vozidel značek Opel, Chevrolet a BMW včetně prodeje náhradních dílů a příslušenství. Provádíme pravidelné kontroly a diagnostiku či klempířské, lakýrnické a elektrikářské práce či opravy havarovaných vozů. Provozujeme autopůjčovnu a nabízíme zapůjčení náhradního vozu.

3ADOP-car a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(112)
Opavská 348/11, Ostrava, Svinov Bezdlužná

Prodej osobních a užitkových vozů značky Opel. Provádíme karosářské a lakýrnické práce všech vozidel. Poskytujme záruční i pozáruční servis, náhradní díly a příslušenství.

4REPREcar, s.r.o.

Přemyslovců 344/6, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vozů Opel. Prodej osobních i užitkových vozů. Nabízíme náhradní auto díly, auto příslušenství a poskytujeme servis.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Opel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis osobních aut, vozů Opel najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.