Servis osobních aut, vozů Lancia – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ADS autodílna Sever, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Lipůvka 358, Lipůvka
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, diagnostika. Prodáváme nové díly na vozy Fiat, Alfa, Lancia. Vykupujeme a prodáváme tyto vozidla. Nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek.

2Autocentrum u Labutě, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
U Labutě 492, Svitávka Bezdlužná

Prodáváme, vykupujeme a poskytujeme servis vozů Fiat, Opel, Alfa, Chevrolet a Lancia i užitkové vozy do 4,5t a výšky 3,5m. Dále nabízíme opravy karoserií a motorů, diagnostiku, geometrii, pneu i klimatizace a montáž LPG pro vozy Renault, Peugeot, Ford, Kia, Hyundai, VW, Škoda a Citroen.

3Faro Car s.r.o.

Autoservis, pneuservis, náhradní díly všech značek. Prodej nových i použitých dílů Fiat, Alfa Romeo, Lancia.

4MOTORTEC spol. s r.o.- SERVIS Brno

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Maříkova 341/21, Brno-Ivanovice

Prodáváme a servisujeme vozy FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, JEEP, užitkové vozy FIAT PROFESSIONAL. Prodáváme nové, předváděcí, skladové vozy. Autobazar.

5Tkáč Ivo1 pobočka

U Hrůbků 241/3, Ostrava, Nová Ves
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů. Nabízíme ramena, tlumiče pérování, vačkové hřídele, střešní nosiče, hands free, parkovací senzory. Zajišťujeme servis a diagnostiku.

6AF CENTRUM, s. r. o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(130)
Výstavní 1130/119, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 17:00

Zabýváme se autorizovaným prodejem automobilů Alfa Romeo, Fiat a Lancia, vozidel Jeep. Provádíme servis a lakování. Nabízíme ojeté vozy všech značek.

7AUTOSALON SCHROMM, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Podvihovská 352/3a, Opava

Servis a prodej náhradních dílů k automobilům. Specializujeme se především na značky Chevrolet, Daewoo, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Gaz, Opel. Internetový obchod s náhradními díly a potřebami pro motoristy.

8DAME CarGroup, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
U Cukrovaru 1454/13, Opava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Zabýváme se poskytováním služeb autoservisu. Nabízíme náhradní auto díly. Specializujeme se na vozy značek Fiat, Alfa Romeo, Lancia.

9Blažek František - AUTOSERVIS Blažek

Oborník 556/31, Zábřeh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis osobních a dodávkových vozidel. Naší specializací jsou značky Fiat, Alfa Romeo, Lancia a Iveco. Montujeme pohony LPG, dálková ovládání, autoalarmy a další.

10Nordex CZ, a.s.

Provozujeme specializovaný servis značek Fiat, Alefa-romeo, Lancia, Wolksvagen group a pneuservis. Dále nabízíme náhradní díly.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Lancia v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis osobních aut, vozů Lancia najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.