Servis, oprava servořízení – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Klimacar, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Jateční 628, Zlín Bezdlužná Ověřená

Klimacar, s.r.o. Zlín provádí opravy a montáže autoklimatizací, transportního chlazení, servořízení, servo čerpadel, nezávislého topení, motorů a převodovek. Provozujeme autoservis.

2SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. (pobočka Brno-Trnitá)5 poboček

Nabízíme převodové motory, standardní i speciální průmyslové převodovky, elektromotory, frekvenční měniče, servoměniče, servotechniku, aplikační software, vizualizaci technologických procesů, uvádění aplikací do provozu i nonstop servis.

3RAVEO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
tř. Tomáše Bati 1851, Otrokovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme mechanické i elektrické prvky. Jako jsou motory, převodovky, mechanické vedení či měniče. Dále z jednotlivých prvků lze sestavit kompletní systém pro pohyb a polohování. Mimo jiné také poskytujeme kompletní řešení včetně podpory, která zahrnuje poradenství, inženýring, programování i…

4KRTA, s.r.o. - autoagregáty

Firma vznikla v roce 1993. Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem a opravami dílů autobusů. Díly dodáváme expresně do 24 hod. vlastní autodopravou či zasláním přepravní službou České pošty, nebo přepravní službou PPL.

5VOITH TURBO s.r.o.

Holzova 2887, Brno
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízíme služby v oboru strojírenství, automatické převodovky, hydrodynamické spojky, převodníky, servomotory hydrostatická čerpadla.

6Turboservis Ostrava – Zdeněk Kovářík2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Rudná 778/74, Ostrava Bezdlužná

Provozujeme autoservis specializovaný na prodej turbodmychadel. Turbodmychadla můžete koupit v naší kamenné prodejně i na eshopu. Na webu naleznete pokyny pro správný výběr, montáž i nejčastější příčiny poruch.

7AUTOAGREGÁTY ZLÍN, s.r.o.

Opravujeme hydrauliku, hydraulické agregáty, čerpadla, hydromotory, servořízení, rozvaděče, zvedáky, servo čerpadla. Prodáváme hydrauliku a hydraulické agregáty.

8Římanek Milan1 pobočka

Horymírova 1885/108, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem turbodmychadel a náhradních dílů. Opravujeme turbodmychadla, servořízení a provádíme autodiagnostiku. Specializujeme se na značky Audi, BMW, Ford, Mercedes, Opel, Renault, Škoda, Volkswagen, Seat a Fiat.

9Leks Daniel - ECU Servis

U Cukrovaru 513/6, Opava
Otevřeno do 17:00

Provádíme opravy, prodej a veškerý servis řídících jednotek osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Specializujeme se výhradně na opravy řídících jednotek (motorů, automatických převodovek, ABS/ESP, servořízení, atd.) a tachometrů (přístrojových desek).

10Kohut Jan

Nebory 237, Třinec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jan Kohut provozuje autoservis a pneuservis. Nabízí montáž tažných zařízení, repase a opravy servořízení. Příprava vozů na STK a měření emisí.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava servořízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, oprava servořízení najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.