Servis, oprava plastových nárazníků – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Petroš Pavel - Svařování plastů

Provádíme opravy plastových autodílů a plastových výrobků svařováním, prodáváme nové nárazníky a provozujeme bazar autodílů. Vyrábíme plastové nádrže i solární panely na ohřev vody pro bazény.

2AXTONE s.r.o.

Zabýváme se prodejem nárazníků pro nákladní či osobní vagóny, lokomotivy a vozidla MHD. Nabízíme tlumiče nárazů, třecí pružiny i tažné ústrojí.

3Karel Horák

Provádíme opravy plastů a nárazníků a spojlerů a dále máme nabídku svařování jezírkových a střešních hydroizolačních fólií ve stavebnictví.

4Mucha Alexandr

Provádím opravy plastových nárazníků, spojlerů a vzduchových filtrů. Zaměřuji se také na kapotáže motorek a díly nákladních vozů.

5Mimra Milan - opravy plastů moto vozidel

Máchova 1536/6, Opava
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se opravami plastů motorových vozidel. Lepíme, svařujeme, laminujeme.

6Mikeska Radek - RM SERVIS

U Bělidla 926/3, Jeseník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis, moto servis. Montáže denního svícení a senzorů, opravy plastových nárazníků, karoserií a centrálního zamykání i příprava na STK, diagnostika vozidel, renovace elektroinstalace přívěsných vozíků, nástřik podvozku a výměny autoskel. Prodej náhradních dílů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava plastových nárazníků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, oprava plastových nárazníků najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.