Servis klimatizací do domů – Morava

Servis klimatizací je v oblasti Morava velmi důležitým tématem. Lidé si totiž uvědomují, jak je důležité mít v letních měsících funkční klimatizaci, která dokáže ochladit jejich domy.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Fresh Air, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ořechov 193, Ořechov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na dodávky a montáže klimatizací, tepelných čerpadel, chladíren a mrazíren. Součástí našich služeb jsou servis a opravy klimatizací, servis a opravy tepelných čerpadel. Kontaktujte nás.

2COND KLIMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Krakovská 1095/33, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní dodání služeb v oblasti klimatizací, vzduchotechniky či vytápění a chlazení. Poskytujeme servis v oblasti teplovzdušného vytápění a větrání nízkoenergetických, pasivních i nulových domů a zajišťujeme termovizní měření, pravidelné kontroly, revize a čištění.

3DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Vídeňská 267/56A, Brno Bezdlužná

Jsme 20 let na trhu. Poskytujeme kvalitní služby na klíč: klimatizace do kanceláře, bytu a rodinných domů, průmyslové chlazení, vzduchotechnika, tepelná čerpadla. Od projekce až po montáž a servis. Jsme autorizovaný dealer Fujitsu, DAIKIN, SINCLAIR, LG.

4Nedbal Richard - ABCklima

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 1037/173, Brno Bezdlužná

Působíme v oblasti klimatizací.

5Šauer Radek

4.9
★★★★★
★★★★★
(39)
Ečerova 974/20, Brno Bezdlužná

Nabízíme klimatizace. Návrh, dodávka, montáž i servis.

6JM Klima s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršova 258, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Děláme montáže a dále i servis vzduchotechniky a klimatizačních jednotek a chillerů i také systémy řízení MaR a energeticky úsporná opatření a také děláme modernizace rooftopů.

7BEARS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Havránkova 30/11, Brno Bezdlužná

BEARS s.r.o., specialista na tepelnou pohodu. Naše společnost se specializuje na kompletní dodávku, instalaci a servis tepelných čerpadel, klimatizační a chladicí techniky. Našim zákazníkům zrealizujeme dodávku a instalaci na klíč. Od projektu, zaměření, technické a obchodní nabídky, dodávky…

8Vindišová Zuzana

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Hovorany 553, Hovorany Bezdlužná

Zabýváme se výhradně dodávkou a montáží klimatizace do bytu, domu či kanceláře. Hlavní nabídku firmy doplňují mobilní klimatizace. Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Nabízíme pouze kvalitní a léty prověřené zařízení. Pro bezchybné služby a Vaši maximální spokojenost…

9Artprofi CZ, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(138)
Horní Valy 556, Uherský Brod Bezdlužná

Montáž klimatizační techniky Carrier, Daikin, Midea, LG a Sinclair do kanceláří, bytů, rodinných domů, hal a výrobních prostorů. Dále se zabývámerekuperací a vzduchotechnikou. Montujeme tepelná čerpadla do rodinných domů a firem.

10Dlabač Jaromír, Ing.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolnozahradská 910, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma provádí vytápění domů na klíč. Nabízíme solární systémy vakuové, deskové kolektory, tepelná čerpadla, kotle na tuhá paliva, elektrické i plynové, krby, kamna, podlahové topení, otopná tělesa, klimatizace, rekuperace, vzduchotechniku. Zajišťujeme kompletní dodávku, montáž, servis a…


Firmy v dalších lokalitách


Servis klimatizací do domů v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého poskytovatele, který se specializuje na servis klimatizací do domů. Tento poskytovatel by měl mít zkušenosti s různými značkami klimatizací a být schopen poskytnout kvalitní a rychlou službu. Pokud hledáte servis klimatizací v oblasti Morava, můžete se spolehnout na naše profesionální služby.