Servis hydrauliky – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1BIBUS s.r.o.

Pohony, lineární technika, průmyslové pružiny a tlumiče, spínače a sensory, komponenty pro obráběcí stroje, pneumatika, filtrační a navíjecí technika, manipulace, životní prostředí – environment, čerpadla, komponenty pro vozidla, hydraulika.

2DRACAR OLOMOUC, s.r.o.

Tyršova 590, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby dodávky pohonných hmot pro dopravní a stavební techniku při realizaci velkých investičních celků, zajišťujeme dopravu a práce stavebními stroji a technikou na stavbách.

3HYDRAULIKSERVIS I s.r.o.

V naší firmě se zabýváme montážemi, opravami a rekonstrukcemi hydraulických zdvihacích zařízení, výměnami pístních tyčí a servisem hydraulických válců. Provádíme také servis stavebních strojů. Dodáváme hydraulické ruky včetně náhradních dílů pro značky HARA, ESSEL, PM, FISKAR, JONSERED. Prodáváme…

4PONY CAR s.r.o.

Vídeňská 157/120, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a servis nákladních vozů, Ponycar, s.r.o. Brno - už od roku 2003 nabízíme opravy nákladních automobilů a další služby v oblasti autoopravárenství. Veškeré služby u nás provádějí špičkoví, praxí a odborným školením prověření mechanici, díky čemuž se můžete spolehnout na to, že opravy…

5TECHNOTRADE spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hálkova 801/33, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnosti Technotrade spol. s r.o., je výhradním zástupcem značek Danfoss Power Solutions (dříve Sauer-Danfoss), Turolla OCG, Comatrol, Reggiana Riduttori, NBB a dalších pro ČR. Nabízíme prodej jednotlivých dílů, kompletní návrh hydraulických systémů s využitím komponent výše uvedených značek,…

6JEREX, a.s.

Nabízíme odtahové a vyprošťovací služby všech druhů vozidel. Poskytujeme servis pro nákladní vozidla, autobusy, přívěsy a návěsy. Dále nabízíme lakování a opravy hydrauliky. Prodáváme nové i ojeté nákladní automobily. Provozujeme mycí linku.

7SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.(pobočka Vizovice)18 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Razov , Vizovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabízíme opravy a servis nákladních vozů, autobusů, přívěsů a motorů. Prodáváme náhradní díly. Testujeme brzdy a montujeme zařízení na výběr mýtného. Provádíme přípravu na STK, měření emisí vozidel Scania, servis průmyslových motorů a motorů elektrických generátorů, hydrauliky a nástaveb.

8AUTOAGREGÁTY ZLÍN, s.r.o.

Opravujeme hydrauliku, hydraulické agregáty, čerpadla, hydromotory, servořízení, rozvaděče, zvedáky, servo čerpadla. Prodáváme hydrauliku a hydraulické agregáty.

9Kotouč Libor- opravy automatických převodovek

Závodí 2002, Kojetín I-Město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádím opravy automatických převodovek od všech typů vozidel. Provádím výměnu olejových náplní, diagnostiku či opravy alternátorů, vstřikovacích systémů a startérů. Dále vyměňuji ramena, tlumiče i kulové čepy, pružiny, kotouče destiček a brzdové hydrauliky.


Firmy v dalších lokalitách


Servis hydrauliky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis hydrauliky najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.