Servis homokinetických kloubů – Morava

Homokinetické klouby jsou důležitou součástí každého vozidla. Tyto klouby umožňují plynulý přenos výkonu z motoru na kola a zajišťují tak pohodlnou jízdu.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MONSTA Brno, spol. s r.o.8 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 617/141b, Brno-Heršpice Bezdlužná

Nabízíme prodej traktorů, servis a prodej náhradních dílů k zemědělské technice, mechanizaci a stavebním strojům značek Zetor UŘI, UŘII, ZŤS, Ursus, Deutz-Fahr, Massey Ferguson, Fortschritt, Vari, Class, New Holland, John Deere, Honda,Johnsered, UNC, UNO53, UNK, Opall-agri, Amazone, Manatech,…

2DHOLLANDIA CZECH REPUBLIC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Jihlavská 691/54, Troubsko Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a provádíme servis belgických hydraulických zdvihacích čel. Dále nabízíme standardní, skládací a zasouvací zvedací plošiny na dodávková i nákladní vozidla či dodáváme hydraulické plošiny pro tělesně postižené, invalidy a vozíčkáře. Provádíme i servis čel Anteo, Bär, Dautel, MBB…

3INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
U Korečnice 1768, Uherský Brod Bezdlužná

Prodej, pronájem, kompletní servis a generální opravy pracovních plošin, revize a školení obsluhy. Nabízíme pracovní plošiny vlastní výroby i plošiny zahraničních výrobců. Možnost zakoupit plošiny v bazaru.

4EVV-MORAVIA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(34)
Altýře 2358/1a, Kroměříž
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízíme autodíly, autopříslušenství a autodoplňky. Prodáváme přívěsné vozíky AGADOS i náhradní díly. Půjčovna, servis. E-shop. V nabídce naleznete přes 3 tisíce položek.

5CSAO, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(36)
Bílanská 2595/95, Kroměříž
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme nosiče a nástavby vozidel, hákové, kloubové, kontejnerové a ramenové nakladače, sklápěcí i valníkové korby či přepravníky VLH. Nabízíme výměnný rychloupínací rám a přepravníky krmných směsí. Prodáváme vozy MAN, IVECO a DAF. Provozujeme autoservis nákladních vozů.

6KONY ZLÍN, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
Nad Březinkou 5104, Zlín Bezdlužná

Vyrábíme a opravujeme kardanové hřídele pro všechny typy nákladních automobilů, autobusy, drážní vozidla, stavební stroje, speciální kardany a klouby pro průmysl a zemědělství. Opravujeme hydraulické válce, rozpěrné tyče, triangly a dále renovujeme navařováním a máme servis po celé ČR.

7Jiří Klouba

Tišnovská 138, Hradčany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jiří Klouba, se sídlem Tišnovská 138, 666 03, Hradčany, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8Filip Petr- autoservis

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hluboká 1251, Příbor
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme servis všech typů osobních automobilů a dodávek. Provádíme karosářské a mechanické práce, výměny olejů, filtrů a provozních kapalin, výměny tlumičů, čepů, ložisek, silenbloků, kloubů a dalších podvozkových částí, dále výměny výfuků a katalyzátorů, přípravu a zajištění STK + měření emisí.

9Nedobová Iveta

Ostravská 425, Petřvald
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rozbory automobilového benzínu, motorové nafty, elektroizolačních, motorových a průmyslových olejů. Nabízíme filtrace a servisní služby výměn olejových náplní, plastické mazivo molekulární pro extrémně namáhané čepy a homokinetické klouby.


Firmy v dalších lokalitách


Servis homokinetických kloubů v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud se však homokinetické klouby opotřebí, mohou způsobit vážné problémy s řízením a bezpečností na silnici. Proto je důležité pravidelně provádět servis a opravy homokinetických kloubů.

V oblasti Morava existuje mnoho kvalitních autoservisů, které se specializují na opravy homokinetických kloubů. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně výměny kloubů, opravy poškozených dílů a údržby celého systému. Díky moderním technologiím a zkušeným odborníkům jsou tyto servisy schopny rychle a efektivně vyřešit jakýkoli problém s homokinetickými klouby.

Pokud si nejste jisti, zda jsou vaše homokinetické klouby v pořádku, neváhejte kontaktovat některý z autoservisů v oblasti Morava. Odborníci vám rádi poradí a pomohou vám s jakýmkoli problémem. Pravidelná údržba homokinetických kloubů je klíčová pro bezpečnost a spolehlivost vašeho vozidla, takže neváhejte a zajistěte si kvalitní servis a opravy od profesionálů.