Servis DSG, automatických převodovek – Morava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1AUTOMAT BŘECLAV s.r.o.

U Padělku 3527/27, Břeclav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme servis osobních i nákladních vozidel, traktorů a zemědělské techniky. Mezi nabízené služby patří navíc také opravy přívěsů a návěsů, elektrických součástek a autoelektriky.

2AAP - AMERICAN AUTO PARTS s.r.o.

Masarykova 10, Klobouky u Brna
Otevřeno do 17:00

Prodej nových a použitých náhradních dílů na USA vozy – JEEP, CHRYSLER, DODGE, FORD, GM. Více jak 13 tisíc dílů skladem. Přímá dodávka z USA. Provozujeme vrakoviště. Servis automatických převodovek s tradicí. Expresní zásilkový prodej v ČR a SK do 24 hodin.

3AUTO DOLI s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
U střelnice 1729, Tišnov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis Doli Tišnov Vám již několik let nabízí svoje služby které neustále rozšiřuje a zkvalitňujeme na snadno přístupném a zavedeném místě v těsném sousedství STK Tišnov - na Autoklubu Koral Tišnov. Je zde zajištěno bezproblémové parkování, dostupná WiFi síť, případná procházka kolem řeky…

4LED - JAPA OIL, s.r.o.

Komenského 724, Morkovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej olejů a maziv, provozních náplní, autochemie či autokosmetiky. Provádíme servis a analýzy olejů.

5Kočka Filip-KT autoservis

Dolní hejčínská 47…, Olomouc
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a mechanické opravy všech značek, karosářské práce, pneu servis, elektroinstalace, montujeme tažné zařízení, servis klimatizací. Nabízíme poradenství nákupů vozů, znalecké posudky – soudní znalec. Odtahová služba non-stop.

6Gear Auto KG s.r.o.

Roosveltova , Olomouc Bezdlužná

Nabízíme opravy převodovek manuálních i automatických, diferenciálů a turbodmychadel. Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme čištění i plnění autoklimatizací.

7LAMMEL STAR s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(28)
Kocourovec 2, Přáslavice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provozujeme čerpací stanici. Používáme moderní diagnostickou techniku, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch a naši zkušení automechanici se pravidelně účastní technických školení. Systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v…

8KAPS AUTOMATIC s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(116)
Přerovská 561, Kojetín I-Město Bezdlužná

Provádíme opravy automatických převodovek, výměny olejových náplní v automatických převodovkách či repase hydrodynamických měničů a čištění vozidel.Nabízíme prodej náhradních dílů. Provozujeme odtahovou službu a pneuservis.

9AUTOMATIC TRANSMISSION CZ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(27)
U Haldy 60/32, Ostrava, Hrabůvka Bezdlužná

Opravy a repase hydrodynamických měničů, opravy řídících jednotek pro automatické převodovky, výměny oleje a opravy automatických převodovek. Náhradní díly pro automatické převodovky všech typů a značek a pro všechny osobní i nákladní vozy.

10J.P. TRANSMISSIONS, s.r.o.- automatické převodovky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Zborovská 381/7, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provádíme opravy automatických převodovek osobních a užitkových automobilů všech značek. Zajistíme servis pro automatické převodovky.


Firmy v dalších lokalitách


Servis DSG, automatických převodovek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis DSG, automatických převodovek najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.