Servis chladírenských boxů – Morava

Servis chladírenských boxů je v oblasti Morava velmi důležitým faktorem pro udržení kvality potravin. Bez správné údržby a oprav mohou být potraviny vystaveny nebezpečí znehodnocení a ztráty chuti.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1OK servis Kaplánek, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Dolní novosadská…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na prodej a servis chladící, mrazící , klimatizační techniky a obchodního vybavení.

2CRYOS s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Šumperská 814, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje průmyslového chlazení, mrazírenských a chladírenských boxů či tepelných, mobilních a kazetových čerpadel, podlahového vytápění, klimatizací aj.

3ANDREAS, spol. s r.o.

Pavlovova 1351/44, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Návrhy, prodej, montáže, opravy, servis a revize chlazení a klimatizace. Zaměřujeme se na vitriny, chlazení vody, mrazící boxy, výrobníky ledu. Nabízíme prodej náhradních dílů pro chladicí techniku a gastro vybavení. Dále vyrábíme na míru těsnění dveří chladniček a nerez nábytku.

4EFRIG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Místecká 329/258, Ostrava-Hrabová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizace do domácností, kanceláří a jiných objektů včetně hutních provozů. Zabýváme se přechodem na ekologické chladivo. Dále se věnujeme prodeji chladírenských a mrazírenských boxů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis chladírenských boxů v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivého partnera, který se specializuje na servis chladírenských boxů v oblasti Morava. Tento partner by měl být schopen poskytnout rychlou a efektivní službu, aby se minimalizovaly ztráty a zabezpečila se bezpečnost potravin. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro servis chladírenských boxů v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou zkušeností v oboru.