Servis alu kol, litých disků – Morava

Alu kola a lité disky jsou dnes velmi oblíbené mezi majiteli automobilů. Tyto prvky nejen zlepšují vzhled vozidla, ale také zvyšují jeho výkon.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Kovář Pavel - pneuservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(115)
Lažany 25, Lažany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme plnění klimatizací a služby pneuservisu - prodej, opravy a montáž ojetých a nových pneumatik i použitých disků.

2Babušík Pavel - MotoReno

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Brněnská 29/22, Šlapanice Bezdlužná

Firma MotoReno.cz a Litakola.eu má 30letou praxi s opravami a výrobou speciálních mechanických dílů. Opravujeme díly do motorových vozidel, letadel, lodí a sportovních zařízení. Speciální svařování neželezných kovů a jejich slitin je naší doménou.

3Bartoš Zdeněk - Pneuservisy

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lipová 676, Vranovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedeme kvalifikovaný pneuservis, kde Vás rádi obsloužíme ať se Vám kolo poškodí, či pouze chcete zkrášlovat svůj vůz. kola přece dělají auto. Také Vám zajistíme základní servisní služby, jako kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměny tlumičů či výfuků a spoustu dalších služeb.

4DMF centrum - Vladimír Čápek

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Wolkerova 718, Drnholec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis pro osobní a nákladní vozy, Agro, traktory a speciální techniku do 56″. Prodej pneu všech značek a rozměrů. Provádíme výměnu tlumičů, výfuků, brzdových částí, podvozku, olejů, filtrů, plnění a servis klimatizací Bosch ACS 653P, desifekce interiéru WYNN’S, renovace…

5Doleček Rudolf1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Koliště 276/59, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a uskladňujeme pneumatiky, plechové a lité disky, provádíme servisní práce a opravy litých kol. Existujeme již od roku 1998 a Vaše spokojenost je pro nás hlavním cílem. O pneumatikách a servisních prací toho víme hodně.

6Autoopravna - Rylka Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratislavská 450/36, Podivín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji autoservis a pneuservis. Nabízím autodiagnostiku, prohlídky vozidel, karosářské práce a odtah vozidel. Prodávám náhradní díly, autoalarmy, doplňky, pneumatiky, disky, lepidla, chemii a povinnou výbavu. Půjčuji náhradní vozidlo po čas opravy. Další služby: Nonstop pohotovost.

7Milan Bajer - Pneuservis

Nětčice 76, Zdounky Bezdlužná

Kompletní pneuservis pro osobní, nákladní, užitkové vozy, stavební a zemědělské stroje. Prodej PNEU, úschovna kol nebo pneu. Prodej ALU disky.

8zpneu-auto s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Nedakonice 521, Nedakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu. Nabízíme prodej nových i použitých alu i pneumatik, jejich montáže a opravy. Provádíme servis klimatizací. Disponujeme značkovou diagnostikou pro všechny typy osobních vozů. Čištění interiérů, přípravu vozidel na STK. Nabízíme autofólie, dovoz…

9AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Jiřího z Poděbrad…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme rychlý servis osobních i dodávkových vozů a pneuservis. Dále se zabýváme karosářstvím, klimatizacemi, prodejem ojetých vozů, finančním leasingem a prodejem náhradních dílů. Díky komplexní nabídce služeb se zákazníkům dostane netradičního komfortu. Nemusí jezdit na opravu vozu, opravu…

10G.D.pneu pneuservis1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na naší nové provozovně v Brně, Vám poskytneme kompletní služby v oblasti přezouvání vozů. Praxe nám umožňuje naše služby průběžně zlepšovat a zkvalitňovat. Pracujeme pouze s kvalitními stroji renomovaných značek pro vyvažování a přezouvání pneumatik.


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky v oblasti Morava, můžete se obrátit na odborníky v oboru.

V oblasti Morava najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji a montáži alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Kromě prodeje se věnují také opravám a údržbě těchto prvků.

Pokud máte problémy s vašimi alu koly nebo litými disky, můžete se obrátit na servis v oblasti Morava. Tito odborníci vám pomohou s opravou a údržbou vašich prvků, aby vaše vozidlo opět jezdilo bez problémů. Díky jejich zkušenostem a znalostem v oboru můžete být jisti, že vaše alu kola a lité disky budou v dobrých rukou.

V oblasti Morava najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji, montáži, opravám a údržbě alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky, můžete se na ně spolehnout.