Servis alu kol, litých disků – Morava

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Pneuservis - Rudolf Doleček s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(43)
Koliště 59, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pneuservis. Nabízíme prodej pneumatik, plechových a litých disků, uskladnění pneumatik. Provádíme servisní práce, vyvážení a opravy litých kol.Nabízíme pneumatiky pro osobní, dodávkové, offroadové vozy. Nabídka alu a plechových disků. Kompletace pneu a disků včetně vyvážení.

2Kovář Pavel - pneuservis

4.7
★★★★★
★★★★★
(90)
Lažany 25, Lažany
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme plnění klimatizací a služby pneuservisu - prodej, opravy a montáž ojetých a nových pneumatik i použitých disků.

3Babušík Pavel - MotoReno

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Brněnská 29/22, Šlapanice Bezdlužná

Firma MotoReno.cz a Litakola.eu má 30letou praxi s opravami a výrobou speciálních mechanických dílů. Opravujeme díly do motorových vozidel, letadel, lodí a sportovních zařízení. Speciální svařování neželezných kovů a jejich slitin je naší doménou.

4Bartoš Zdeněk - Pneuservisy

Lipová 676, Vranovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vedeme kvalifikovaný pneuservis, kde Vás rádi obsloužíme ať se Vám kolo poškodí, či pouze chcete zkrášlovat svůj vůz. kola přece dělají auto. Také Vám zajistíme základní servisní služby, jako kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměny tlumičů či výfuků a spoustu dalších služeb.

5Doleček Rudolf1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Koliště 276/59, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme a uskladňujeme pneumatiky, plechové a lité disky, provádíme servisní práce a opravy litých kol. Existujeme již od roku 1998 a Vaše spokojenost je pro nás hlavním cílem. O pneumatikách a servisních prací toho víme hodně.

6Autoopravna - Rylka Radek

Bratislavská 450/36, Podivín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozuji autoservis a pneuservis. Nabízím autodiagnostiku, prohlídky vozidel, karosářské práce a odtah vozidel. Prodávám náhradní díly, autoalarmy, doplňky, pneumatiky, disky, lepidla, chemii a povinnou výbavu. Půjčuji náhradní vozidlo po čas opravy. Další služby: Nonstop pohotovost.

7Milan Bajer - Pneuservis

Nětčice 76, Zdounky Bezdlužná

Kompletní pneuservis pro osobní, nákladní, užitkové vozy, stavební a zemědělské stroje. Prodej PNEU, úschovna kol nebo pneu. Prodej ALU disky.

8zpneu-auto s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(47)
Nedakonice 521, Nedakonice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu. Nabízíme prodej nových i použitých alu i pneumatik, jejich montáže a opravy. Provádíme servis klimatizací. Disponujeme značkovou diagnostikou pro všechny typy osobních vozů. Čištění interiérů, přípravu vozidel na STK. Nabízíme autofólie, dovoz…

9AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Jiřího z Poděbrad…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme rychlý servis osobních i dodávkových vozů a pneuservis. Dále se zabýváme karosářstvím, klimatizacemi, prodejem ojetých vozů, finančním leasingem a prodejem náhradních dílů. Díky komplexní nabídce služeb se zákazníkům dostane netradičního komfortu. Nemusí jezdit na opravu vozu, opravu…

10G.D.pneu pneuservis1 pobočka

Kulkova 4231/10, Brno-Židenice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Na naší nové provozovně v Brně, Vám poskytneme kompletní služby v oblasti přezouvání vozů. Praxe nám umožňuje naše služby průběžně zlepšovat a zkvalitňovat. Pracujeme pouze s kvalitními stroji renomovaných značek pro vyvažování a přezouvání pneumatik.


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis alu kol, litých disků najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.