Servis ABS – Morava

ABS je důležitou součástí každého moderního vozidla. Pokud se vám rozsvítí kontrolka ABS, je nutné co nejdříve vyhledat odborníka na opravu a servis této součásti.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Koníček Michal- Autoservis Koníček

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Tománkova 34/9, Rousínov Bezdlužná

Nabízíme opravy motorových vozidel, motorů, kontroly podvozků, ABS brzd, plnění klimatizace, prodej náhradních dílů, měření emisí i přípravu a realizaci STK.

2ABCentrum Brno s.r.o.1 pobočka

Tuřanka 1222/115, Brno-Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na tahače, návěsy, na nápravy. Oprava brzdových třmenů, diagnostika ABS, EBS, servis brzd. Servis nákladní techniky.

3SL COTHEX, s.r.o.- Autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Cimburkova 553/7, Brno Bezdlužná

Provádíme diagnostiku motoru, ABS i airbagů. Nabízíme mechanické, klempířské, elektrikářské a odtahové služby. Zajišťujeme STK včetně měření emisí. Provozujeme pneuservis a poskytujeme možnost uskladnění pneumatik.

4Fryšták Drahomír

Provádíme opravy a údržbu automobilů. Nabízíme prodej pneumatik, brzdových dílů a jiné. Zajistíme servis klimatizací. Opravujeme nákladní a užitková vozidla různých značek. Nabízíme pravidelné servisní prohlídky, výměnu oleje, brd a tlumičů, dále diagnostiku nákladních vozidel a ABS/EBS návěsů,…

5Autoservis Jiří Čoupek

4.7
★★★★★
★★★★★
(79)
Absolonova 884/95, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis Jiří Čoupek, se sídlem Absolonova 884/95, 624 00, Brno-Komín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6Kotek Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polešovice 312, Polešovice Bezdlužná

Provádíme diagnostiku všech motorových vozidel. Nabízíme opravy brzd a systémů ABS, opravy motorů a výměny rozvodů, opravy spojky, řízení, chladícího systému, elektrické instalace. Zajistíme servisní práce na všech typech osobních a užitkových vozidel, montujeme denní svícení a provádíme STK.

7Midex Car s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Kollárova 2053/13, Ostrava, Mariánské…

Zajišťujeme veškeré opravy autoelektroniky, vstřikovacích jednotek či jednotek plynu, přístrojových i ovládacích panelů vozů. Dále provádíme odblokování, opravy navigací i autorádií, dveřních jednotek i ABS.

8GRONKY car - autoservis a pneuservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(44)
Vrchlického 1976/10a, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma má sídlo v Bruntále. Nabízíme komplexní služby autoservisu a pneuservisu. Dále se zabýváme přestavbami vozidel na LPG.

9ECUservis1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(145)
Pekařská 2813/58, Opava - Předměstí

Provádíme opravy, prodej a veškerý servis řídících jednotek osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Specializujeme se výhradně na opravy řídících jednotek (motorů, automatických převodovek, ABS/ESP, servořízení, atd.) a tachometrů (přístrojových desek).

10Kubačák Lubomír

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ondřejnická 569, Frýdlant nad…

Lubomír Kubačák nabízí diagnostiku motorů, ABS, imobilizerů. Servis evropských i asijských vozů včetně nákladních. Příprava na STK.


Firmy v dalších lokalitách


Servis ABS v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava najdete řadu kvalitních autoservisů, které se specializují na opravu a servis ABS. Tyto autoservisy disponují moderní technologií a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně diagnostikovat a opravit jakékoli problémy s ABS. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní servis pro vaše vozidlo, neváhejte kontaktovat některý z těchto autoservisů v oblasti Morava. Vaše bezpečnost na silnici je na prvním místě, a proto je důležité nezanedbávat opravu a servis ABS.