Sepis žalob – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1JUDr. Iveta Slezáková - advokátní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Valy 1436/22, Hodonín Bezdlužná

Nabízíme služby advokáta.Nabízíme komplexní právní služby se specializací na poradenství v oblasti občanského, obchodního, rodinného, pracovního a trestního práva, zpracování smluv o převodu nemovitostí, právní zastoupení u soudu, sepis žalobních návrhů, právní pomoc při zakládání obchodních…

2Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

3Dostálová Jarmila, JUDr., advokát

Právní služby: občanské, majetkové, obchodní, rodinné, pracovní právo, sepisy žalob a zastupování v soudních řízeních a ostatních řízeních všech stupňů.

4JUDr. Petr Konečný, advokát (pobočka Uherské Hradiště)4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Růžová 1238, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji advokátní služby v oblasti dražeb a exekucí. Dále se zaměřuji na občanské, obchodní, bytové, rodinné a dědické právo. Zajišťuji zastupování klientů u soudu a sepisování právních žalob či návrhů na exekuci.

5Kříž Marek, JUDr., Ph.D., advokát

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Masarykovo nám. 91, Karviná, Fryštát Bezdlužná

Nabízím advokátní služby. Provádím změny společenských smluv, stanov, společností, vymáhání pohledávek, sepisování všech druhů žalob.


Firmy v dalších lokalitách


Sepis žalob v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sepis žalob najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.