Sekání, zlacení nápisů do kamene – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Kamenictví GERHARD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipová 637, Halenkovice Bezdlužná

Firma Kamenictví GERHARD s.r.o. je nástupnickou společností GERHARD Plus s.r.o.,která začala nabízet své služby v oboru zpracování kamene v roce 1997. Od roku 2009 vystupuje jako samostatný subjekt Kamenictví GERHARD s.r.o..

2Daniel Petr - Kamenictví

Výroba, opravy a likvidace pomníků. Prodej a montáž hřbitovních doplňků. Firma se zabývá výrobou pomníků z řady zahraničních materiálů dle přání, opravami a likvidací pomníků, prodejem hřbitovních doplňků, výrobou schodů, obkladů, stolů a parapetů z kamene.

3Zavřel Jaroslav - Kamenictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Šeříková 600/14, Brno Bezdlužná

Zavřel Jaroslav - Kamenictví - Provádíme sekání, zlacení, stříbření a barvení nápisů na hřbitovech. Zhotovíme veškeré nápisy na pomníky, urny a pamětní desky. Výroba i opravy pomníků.

4Martin Žádník-Kamenictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova tř. 1192, Veselí nad Moravou Bezdlužná

Naším oborem je nabídka kamenických prací. Výroba nových a obnova starých hrobů, parapetů, schodů a dlažby, zlacení a stříbření písma, čištění kamene pískováním.

5Kamenosochařství Švec s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hraniční 177/40, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše kamenosochařství vyrábí zakázkové pomníky, hroby, kuchyňské desky, obklady, parapety, schody, obložení krbů a jiné. Prodáváme hřbitovní doplňky. provádíme renovace památek a reprodukční sochařství.

6Tomešek Dalibor

2.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Osvobození 1103, Kunovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme kamenické práce včetně sekání, zlacení i stříbření nápisů či kopání hrobových základů. Dále nabízíme výrobu, opravy a likvidace pomníků či hrobek, krbů, stolů a kuchyňských pracovních desek. Prodej hřbitovních doplňků.

7Andrysík Petr1 pobočka

Kamenictví s nabídkou výroby dvojhrobů i jednohrobů, krycích desek z přírodního kamene a renovací starých pomníků. Provádím sekání a pískování písma či zlacení, stříbření a stínovaní nápisů. Dále zhotovuji nerezové, bronzové, pryskyřicové a žulové lampy, váhy i mísy, kříže, urny i květinové motivy…

8Kaštovský Jindřich

Zabývám se výrobou a kompletní montáží pomníků, pomníkových doplňků, parapetů, schodů a veškerými kamenickými pracemi. Provádím sekání, pískování, zlacení i stříbření nápisů a položení uren do hrobu.

9A-Z GRANIT spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Zahradách 422, Mikulovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme sekání nápisů, zlacení a stříbření písma. Dále vyrábíme pomníky, náhrobky, památníky, domovní znaky, schody, dlažby, parapety, kašny, fontány.


Firmy v dalších lokalitách


Sekání, zlacení nápisů do kamene v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sekání, zlacení nápisů do kamene najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.