Segmentová masáž – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Ing. Vladimír Duda, DiS

Oskol 311/41, Kroměříž
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, sportovní, klasickou, segmentovou, regenerační i čínskou masáž, mobilizaci žeber, taping, léčení neplodnosti, parafínové zábaly, vakuovou terapii a suché uhličité koupele.

2Léčebná rehabilitace ZDRAVÍ s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 959/16, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Léčebná rehabilitace Zdraví je moderní privátní zdravotnické zařízení, které vzniklo v r. 1994. V současné době zaměstnává na dvou pracovištích v centru Olomouce 2 lékaře FBLR a tým 14 fyzioterapeutů. Naše zařízení je synonymem rychle dostupné, individuální a intenzivní rehabilitační péče. Již 18…

3RENESANCE SANA, s.r.o.

Zelená 3062/26, Ostrava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka rehabilitačních a masážních služeb - elektroléčba, balneologie, léčebná tělesná výchova, reflexní masáže, přístrojová lymfodrenáž horních a dolních končetin, tejpování, segmentové masáže, reiki, reflexní masáže ruky a nohy. Fyzioterapie.

4Kateřina Rochlová1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
U Splavu 2445, Zlín Bezdlužná

Kosmetické a masérské služby, sportovní, regenerační masáže, relaxační, segmentové a medové masáže, Dornovu metodu, masáže lávovými kameny a masáže těhotných žen. Dále provádím baňkování, svíčkování, depilaci celého těla, tvarování obočí voskem, barvení řas a obočí a čištění pleti.

5Štachová Monika - Masáže

Hradská 888, Zlín Bezdlužná

Masérské služby. Nabízím klasické, lymfatické a relaxační masáže, indickou masáž hlavy a obličeje či segmentovou masáž zad. Provádím baňkování a reflexologii trapézového svalu. Poskytuji také dárkové poukazy.

6Wellness pro zdraví - Silvie Hanzelková

Firma zaměřená na sportovní, aroma a segmentové masáže, lymfodrenáže, nápravné metody pohybového aparátu, soukromou infrasaunu, poradenství v oblasti potravinových doplňků stravy. Dále firma nabízí detoxikační náplasti, doplňky stravy, míčkování, léčebnou infrasaunu, Dornovu metodu. Otvíracáí doba…


Firmy v dalších lokalitách


Segmentová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Segmentová masáž najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.