Sanační malta – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1STAVEBNINY INTECS, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T. Bati 1691, Otrokovice (Areál…
Otevřeno do 15:30

V našem sortimentu najdete fasádní barvy, omítky, penetrační nátěry, laky a lazury na dřevo, vnitřní malby a sanační nátěry, tmely, betonové výrobky, zámkové a ploché dlažby, tvárnice, překlady, obrubníky, asfaltové pásy (lepenky), asf. laky a suspenze, střešní a parotěsné folie, stavební chemii,…

2MOPED s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 451/8, Olomouc
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provádíme hydroizolace, vysoušení a sanace staveb. Dále i chemické podřezávání zdiva, izolace betonu materiálem XYPEX, tlakové injektáže materiálem MC-Bauchemie. Požární ochrana staveb mat. Mimo jiné PROMAT, obklady, nátěry konstrukcí, požární stěny, uzávěry. Zastoupení BETOSAN s.r.o.

3Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.15 poboček

Výroba zateplovacích systémů, fasád, omítek, nátěrů, podlah, tmelů pro obklady a dlažby. V sortimentu naleznete základní omítkové a maltové směsi, sanace a hydroizolace.

4Sika CZ, s.r.o.1 pobočka

Bystrcká 1132, Brno Bezdlužná

Prodáváme stavební lepidla, elastické tmely, těsnění a přísady do betonu. Nabízíme sanační a vodotěsné malty či barvy na beton i ocel.


Firmy v dalších lokalitách


Sanační malta v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanační malta najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.