Sady na manikúru, pedikúru – Morava

Sady na manikúru a pedikúru jsou v oblasti Morava stále populárnější. Tyto sady jsou ideální pro ty, kteří chtějí mít krásné a zdravé nehty bez nutnosti navštěvovat salon.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Bohemia skleněné pilníky2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Republiky…, Brno-Husovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Výroba, e-shop, MO a VO. Prodej skleněných pilníků na nehty a skleněných škrabek na paty, manikúr a pedikúr. Nabízíme široký sortiment skleněných pilníků nehty a škrabek na paty, potřeb pro manikúru a pedikúru. Zajišťujeme vysokou kvalitu našich výrobků s neomezenou zárukou na brusnou plochu.

2ENII-trade, s.r.o. - nehtová kosmetika2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(63)
Tyršovo náměstí 162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.

3AROZA - SADY s.r.o.

Křenová 185/59, Brno- střed
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Péče o tělo a krásu.Provádíme pernamentní make-up s 18-ti letou praxi po celé ČR.Nabízíme další služby v oblasti fitness,sauny,masáže,kosmetiky,solárium.Využití technologie Dermax.

4ŠUMBEROVÁ IVANA-SALON NEFRIT

Vize, s jakou přistupujeme v našem kosmetickém a relaxačním salonu ke svým zákazníkům, je v samotné podstatě tomuto drahokamu velmi blízká: snažíme se, abyste se vy, naši klienti, cítili jedinečně.Nechejte nás zvýraznit vaši přirozenou krásu a nabídněte svému tělu zasloužený odpočinek.

5Majorová Ilona - BELLEILONE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Elišky Krásnohorské…, Havířov
Otevřeno od 9:00

Společnost prodává materiál pro manikúru a pedikúru - čepelky, UV gely, barevné gely, UV lampy, široký výběr zdobení, sady pro modeláž, akryl.

6Studio EllaMgr. Silvie Heinzlová

Studio EllaMgr. Silvie Heinzlová, se sídlem Rožňavská 671/14, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Solárium u Kapličky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družební 768/2b, Olomouc-Nové Sady Bezdlužná

Solárium u Kapličky, se sídlem Družební 768/2b, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Provozování solárií Výroba, obchod a služby…

8MOPEDOL

Trnkova 529/29, Olomouc-Nové Sady
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MOPEDOL, se sídlem Trnkova 529/29, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Pedikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Pedikúra DAJA

Pedikúra DAJA, se sídlem Krakovská 379/10, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Pedikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Masáže Pavlína Švandová

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Werichova 721/1, Olomouc-Nové Sady Bezdlužná

Masáže Pavlína Švandová, se sídlem Werichova 721/1, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Sady na manikúru, pedikúru v lokalitě Morava – detailní popis

Sady na manikúru a pedikúru jsou vybaveny vším potřebným pro úpravu nehtů, jako jsou pilníky, kleště, nůžky a další nástroje.

Výhodou sady na manikúru a pedikúru je, že si můžete upravit nehty kdykoliv a kdekoliv. Navíc, pokud si sady zakoupíte, ušetříte spoustu peněz, které byste jinak utratili v salonu. Sady jsou také ideální pro ty, kteří mají alergie na kosmetické přípravky, protože si mohou vybrat přesně ty produkty, které jim nezpůsobí alergickou reakci.

Sady na manikúru a pedikúru jsou k dispozici v různých cenových kategoriích a velikostech. Existují sady pro začátečníky, které jsou cenově dostupné a obsahují základní nástroje pro úpravu nehtů. Pokud hledáte sady s více funkcemi a vybavením, můžete si vybrat z široké škály produktů, které jsou k dispozici v oblasti Morava.

Při výběru sady na manikúru a pedikúru je důležité zvážit vaše potřeby a požadavky. Pokud máte problémy s nehty, jako jsou třeba lámavé nebo rozštěpené nehty, můžete si vybrat sady, které obsahují speciální produkty pro posílení nehtů. Pokud máte citlivou pokožku, můžete si vybrat sady s jemnými produkty, které nezpůsobí podráždění.

V oblasti Morava je mnoho obchodů, které nabízejí sady na manikúru a pedikúru. Pokud si nejste jisti, jakou sadu si vybrat, můžete se poradit s odborníky v obchodě, kteří vám pomohou vybrat tu nejlepší sadu pro vaše potřeby. Sady na manikúru a pedikúru jsou skvělým způsobem, jak si udržet krásné a zdravé nehty bez nutnosti navštěvovat salon.