RTG vyšetření u malých zvířat – Jihomoravský kraj

Röntgenové vyšetření je běžnou součástí veterinární praxe a slouží k diagnostice různých onemocnění u malých zvířat. v oblasti Jihomoravský kraj je možné tuto službu využít v místní veterinární ordinaci, která disponuje moderním vybavením a zkušenými odborníky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Palackého třída…, Brno-Řečkovice
Otevřeno do 18:00

Veterinární ordinace v Brně, Řečkovicích. Zajišťujeme léčebnou a preventivní činnost v oboru malých zvířat. Interna, gynekologie, chirurgie měkkých tkání, provádění vakcinace psů, koček, fretek a drobných hlodavců, čipování a vystavování pasů pro zvířata, odstranění zubního kamene ultrazvukem, RTG,…

2MVDR.V.KYLLAR - veterinární klinika

Provozujeme veterinární kliniku se specializací na chirurgii a ortopedii, poskytující veškerou péči pro malá zvířata. Zajišťujeme porodnickou, interní, onkologickou i rehabilitační péči a kompletní laboratorní vyšetření, hospitalizace, RTG, ultrazvuk, laser, EKG, čipy i pasy. Prodáváme krmiva.

3MVDr. Dalibor Boháč - Veterinární klinika Přímětice

4.5
★★★★★
★★★★★
(230)
K Suchopádu 273/8, Znojmo-Přímětice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše veterina působí ve Znojmě již dlouhodobě. Jsme veterinární klinika specializující se na malá zvířata jako jsou psi, kočky a hlodavci. Ke svým čtyřnohým pacientům se snažíme přistupovat tak, aby u nás nebyli ve stresu. Nabízíme klinické vyšetření, RTG, ultrazvuk, endoskopické vyšetření,…


Firmy v dalších lokalitách


RTG vyšetření u malých zvířat v lokalitě Jihomoravský kraj – detailní popis

Před samotným vyšetřením je nutné zvíře připravit, což zahrnuje například oholení srsti v místě, které bude vyšetřeno, a umístění do speciálního držáku, který zajišťuje správnou polohu. Poté je zvíře vystaveno krátkodobému záření, které prochází tělem a vytváří obraz vnitřních orgánů.

Röntgenové vyšetření je neinvazivní a bezbolestné, avšak může být pro zvíře stresující. Proto je důležité, aby bylo zvíře během celého procesu uklidňováno a aby bylo vyšetření co nejkratší.

Výsledky vyšetření jsou obvykle k dispozici během několika minut a mohou být interpretovány veterinárním lékařem. Röntgenové vyšetření umožňuje detekovat například zlomeniny kostí, nádory, záněty nebo cizí tělesa v těle zvířete.

Výhody röntgenového vyšetření:
- Rychlá a neinvazivní diagnostika
- Detekce různých onemocnění
- Moderní vybavení a zkušení odborníci v oblasti Jihomoravský kraj
- Interpretace výsledků veterinárním lékařem

Nevýhody röntgenového vyšetření:
- Pro zvíře může být stresující
- Vyžaduje speciální přípravu zvířete
- Vysoká cena vyšetření

Celkově je röntgenové vyšetření důležitou součástí veterinární péče o malá zvířata a umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku různých onemocnění. v oblasti Jihomoravský kraj je tato služba k dispozici v místní veterinární ordinaci, která nabízí moderní vybavení a zkušené odborníky.