Rozvíjení samostatnosti – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Naše základní devítiletá škola poskytuje vzdělání a výchovu žáků tak, aby byli připraveni pro běžnou realitu všedního života a studium na středních školách. Vedeme naše žáky samostatnosti a zodpovědnosti. Klademe velký důraz na rozvíjení jazykových schopností žáků (angličtina, němčina) a studia…

2Mateřská škola Vracov, okes Hodonín, příspěvková organizace

Okružní 1335, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše mateřská škola zajišťuje výchovnou vzdělávací činnost u předškolních dětí. Provozujeme mateřskou školu pro 134 dětí. Součástí objektu je i školní jídelna. Cílem naší práce s dětmi je rozvíjení samostatnosti, zdravého sebevědomí a týmové spolupráce.

3Mateřská škola Koryčany, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Pivodova 761, Koryčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola. Upřednostňujeme rozvíjení smyslového vnímání, jako základu veškerého přirozeného pohybu v přírodě, vytváření povědomí o potřebách ji chránit. Podporujeme rozvoj komunikativních dovedností, samostatnosti a všestrannosti dětí. Naším cílem je rozvoj osobnosti dítěte a příprava na vstup…

4Mateřská škola Ostrava - Polanka nad Odrou, Malostranská 124, příspěvková…

Provozujeme mateřskou školu pro 150 dětí s jídelnou. Orientujeme se na rozvíjení dítěte a jeho schopnost učení, získání osobní samostatnosti. Možnost výuky anglického jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Rozvíjení samostatnosti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvíjení samostatnosti najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.